Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Ústí nad Labem

Článek o úspěchu našeho sportovního klubu karate na Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Ústí nad Labem za rok 2006, kde jsme obsadili druhé místo.

Deníky Bohemia ve spolupráci se Sportovní unií (oblastní STV) a městem Ústí nad Labem každý rok, vyhlašují anketu SPORTOVEC ROKU. Za naší školu karate se tento rok nominovalo hned několik karatistů (Lenka Krojidlová, trenér Miloslav Kabeš, Žaneta Noskeová, Monika Smolařová, Gabriela Zámečníková, Jaroslav Hodina a team kata žáků Hodina, Špatenka, Kolář). Dále jsme se nominovali v kategorii kolektiv mládeže díky úspěchu na loňském Mistrovství ČR mládeže. Slavnostní vyhlášení proběhlo v úterý 25.1.2007 v Kulturním domě, za účasti významných představitelů města Ústí n/L, jako byl i primátor p.Kubata. Toto vyhlášení se pro nás neslo v duchu velkého očekávání jelikož minulý rok jsme získali ocenění v kategorii kolektiv mládeže. Letošní rok jsme obsadili druhou pozici před aerobičkama. Pohár s nápisem SPORTOVEC ROKU převzal na pódiu trenér M.Leška. Samozřejmě je třeba říci, že se o tento úspěch zasloužili všichni karatisté závodního teamu mládeže, kteří z letošního Mistrovství ČR přivezli 25 medailí. Co říci na závěr, snad jen jediné, hodně další chuti a síly při tréninku a tím tak obhájit tento úspěch i v příštím roce.