Kalendář akcí 2023-aktualizace k 15.1.

Datum Akce Místo    
2023        
LEDEN        
         
21.1.  Austrian Open 2023 Hard, Rakousko    
28.1.  Dresden open 2023 Dresden,DE    
ÚNOR        
3-5.2. ME EKF dorost,junioři, U21 Limassol, Cypr    
18.2. GP Slovakia-dorost, junioři,U21, senioři Bratislava    
19.2. GP Slovakia-žactvo Bratislava    
23.2. zkoušky STV DOJO UL    
27.2-5.3. jarní prázdniny Ústí nad Labem UL    
         
BŘEZEN        
         
11.3. NP JKA 1.kolo-žactvo,dorost,junioři Praha    
24-26.3. ME EKF seniorů Guadalajara, Španělsko    
25.3. Pohár nadějí 2023 Č. Lípa    
24-26.3. Přípravné soustředění kata a kumite před NP bude upřesněno    
DUBEN        
1.4. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů – 1.kolo bude upřesněno    
1.4. Česká liga týmů – 1.kolo bude upřesněno    
2.4. NP žactva – 1.kolo bude upřesněno    
7-9.4. Přípravné soustředění kata a kumite mládeže bude upřesněno    
18-19.4. Ukázkové tréninky pro rodiče DOJO UL    
29.- 30.04. Grand Prix Hradec Králové Hradec Králové, Česká republika    
28.4. 1. kolo Ústecký regionální pohár Lovosice    
28-30.4. Karate 1 – Youth League La Coruna, Spain    
KVĚTEN        
6-7.5. CZECH OPEN 2023 Ústí n.L.     
20.05. Euro Cup Zell am See, Austria    
20.05. Memoriál Miroslava Šianského-2.kolo URP Louny, Česká republika    
         
ČERVEN        
03.06. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů – 2.kolo bude upřesněno    
03.06. Česká liga týmů – 2.kolo bude upřesněno    
04.06. NP žactva – 2.kolo bude upřesněno    
10.06. Mistrovství ČR FSKA 2023 Česká Lípa    
17.06. Krajské přebory Ústeckého svazu karate  Česká Lípa    
17.06. Krajské přebory Beginner Česká Lípa    
23.6. Zkoušky STV Kyu, Dan DOJO UL    
30.06.-02.07. Karate 1 – Youth League Poreč, Croatia    
         
ČERVENEC        
29.7.-5.8. Soustředění dětí a mládeže 2023 bude upřesněno    
SRPEN        
19-26.8. Soustředění závodního týmu mládež, dospělí Zákupy    
ZÁŘÍ        
         
? Budapest Open 2023 Budapešť    
? Banzai Cup Berlin 2023 Berlin    
ŘÍJEN        
? Polish Open Bilesko Biala    
7.10. NP JKA 2.kolo-žactvo, dorost, junioři      
LISTOPAD        
4.11. M ČR JKA 2023      
26-27.11. ME JKA všech kategorií Spain    
PROSINEC        
2-3.12. M ČR ČSKE 2022      
9-10.12. Youth League Venice.Italy    
17.12. Vánoční pohár nadějí 2022 Ústí n.L.    

-Sledujte web-kalendář může být pravidelně doplňován