Kalendář akcí 2024-aktualizace k 1.5.

Datum Akce Místo    
2024        
LEDEN        
27.1. Dresden Open 2024 DE    
         
ÚNOR        
8.2. Mimořádné zkoušky STV 2024 DOJO UL    
22-25.2. KARATE 1-YOUTH LEAGUE 2024-1 Fujiarah, UNITED ARAB EMIRATES    
BŘEZEN        
 2.-3.3. Soustředění státní reprezentace 1+VSCM Č. Budějovice    
16.3. GP SLOVAKIA -výběr kata+kumite Bratislava    
23.3. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY TÝMŮ-dle nominace Č. Budějovice    
24.3. Mezinárodní soustředění kumite pro U14-U21 Č. Budějovice    
 30.3. Beginners cup DOJO UL    
DUBEN        
6.4. NP DOROSTU, JUNIORŮ, U21-1.kolo+liga-D,J,U21,S Česká Lípa    
7.4. NP ŽACTVA 1.kolo+liga-žactvo Česká Lípa    
7.4. Mezinárodní soustředění kumite-A. Gogita pro U16-U21 Praha    
13.4. Beginners cup II DOJO UL    
20.4. POHÁR NADĚJÍ-žactvo Česká Lípa    
21.4. ÚSTECKÝ REGIONÁLNÍ POHÁR-1.kolo-Žactvo, D, J Lovosice    
27-28.4. Arawaza Cup 2024-výběr D,J Lipsko, DE    
KVĚTEN        
4-5.5.

CZECH OPEN 2024- Ž,D,J

CZECH OPEN 2024-Bulletin No.3-ČESKÉ

Ústí nad Labem    
11.5. MISTROVSTVÍ ÚKSKE+BEGINNERS- Ž,D,J Česká Lípa    
16.-19.5. K1 YOUTH LEAGUE 2024 -2 La Coruňa, Spain    
18.5. ÚSTECKÝ REGIONÁLNÍ POHÁR-2.kolo- Ž,D,J Louny    
25.5. EUROCUP 2024-výběr kata a kumite Zell am See, Rakousko    
31.5. Standardizační seminář před zkouškami STV 2024-skupiny nábor, + veškeré STV DOJO UL    
ČERVEN        
8.6. NP DOROSTU, JUNIORŮ, U21-2.kolo+liga-D,J,U21,S Č. Budějovice    
9.6. NP ŽACTVA 2.kolo+liga-Ž Č. Budějovice    
15.6. M ČR Beginners 2024 Dubňany-morava CZ    
21.6. ZKOUŠKY STV 2024 DOJO UL    
22.6. MISTROVSTVÍ ČR FSKA 2024-Ž,D,J Česká Lípa    
24.6. ODM 2024-Ž,D Č. Budějovice    
27-30.6. K1 YOUTH LEAGUE 2024-3 Poreč, Chorvatsko    
         
ČERVENEC        
20-27.7. LETNÍ KEMP MLÁDEŽE 2024 Chřibská u Rumburka    
         
SRPEN        
3.8. LETNÍ KEMP DOROST,JUNIOŘI 2024 Zákupy u České lípy    
25-30.8. SOUSTŘEDĚNÍ REPREZENTACE ČR 2024 Orlík    
         
ZÁŘÍ        
od 4.9. NÁBORY NOVÝCH ČLENŮ DOJO UL    
20.9. BUDAPEST OPEN 2024 Budapešť, Maďarsko    
ŘÍJEN        
19.10. POLISH OPEN 2024 Bielsko-Biala, Polsko    
  MS mládeže WKF-dorost,junioři,U21 Benátky, Itálie    
LISTOPAD        
2.11. NP DOROSTU, JUNIORŮ, U21-3.kolo+liga-D,J,U21,S      
3.11. NP ŽACTVA 2.kolo+liga-Ž      
15.-17.11. Soustředění před M ČR      
22-24.11. MS WKF družstev Pampola ,Spain    
23.11. KVALIFIKAČNÍ TURNAJ NA M ČR 2024-dle nominace Hradec Králové    
30.11. M ČR 2024-dorost,junioři,U21,senioři Pardubice    
         
 PROSINEC        
1.12. MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA 2024 Pardubice    
5.-8.12. K1 YOUTH LEAGUE 2024-4 Venice, Itálie    
15.12. VÁNOČNÍ POHÁR TALENTŮ 2024 Ústí n.L.    
         
LEDEN 2025        
4-5.1. Sparing camp Nürnburgring DE    

-zkratky: Ž-žáci, D-dorost, J-junioři, U21- do 21 let, S- senioři

-Sledujte web-kalendář může být pravidelně doplňován