Karate camp Jesenice a zahájení sezóny

Článek trenéra Martina Lešky o letním soustředění karate mládeže, které proběhlo v Jesenici. Článek dále popisuje a informuje o letní přípravě našich karatistů a zahájení soutěžní sezóny 2005/2006.

Poslední víkend v červenci již opět záhájili svou tréninkovou činnost naši mladí karatisté, kteří se po měsíční prázdninové přestávce zúčastnili letního přípravného soustředění v Jesenici u Rakovníka, kde si užívali sportování a zábavy v příjemném lesním prostředí.

„Soustředění mládeže se letos zúčastnila početná více než stočlenná výprava našich mládežníků, kteří zde byli rozděleni do výkonnostních skupin. O jejich spokojenost se zde staral po celý týden kompletní trenérský tým našeho klubu. Naši mladí karatisté zde podstupovali každodenní, sportováním a zábavou nabitý, program, kde nechyběly sportovní hry a turnaje, testy, výlety, discotéky a samozřejmě každodení tréninky karate. Cílem tohoto našeho letního soustředění mládeže bylo naše malé sportovce dostat formou zábavy opět po prázdninové přestávce do tréninku, neboť někteří z nich budou po příjezdu pokračovat v přípravě na říjnové mistrovství ČR,“ řekl vedoucí trenér Martin Leška.

Druhá skupina těchto ústeckých karatistů, a to dorostu a juniorů, zahájila v pondělí také intenzivní letní přípravu po letní prázdninové přestávce na následující soutěžní sezonu.

„První trénink jsme zahájili výkonnostními testy, abychom zjistili, jak na sobě naši svěřenci pracovali v době volna.“řekl trenér Leška.