Znovuzahájení tréninkové činnosti všech skupin od středy 20.5.!!!-info

Vážení rodiče,

vzhledem k uvolňování všech opatření ze strany vlády ČR a povolení ze strany ZŠ Pod Vodojemem, budeme zahajovat od středy 20.5. a čtvrtka 21.5. tréninkovou činnost všech skupin dle platného rozvrhu (zatím na venkovních sportovištích).

Tréninková příprava bude probíhat následovně:

Přípravka dětí předškolního věku úterý, čtvrtek -17-18h (zahájení od čtvrtka 21.5.) trenéři: Vainer-608467913, Ptáček-606172366 (do doby uzdravení P.Nebeské po úrazu) sebou na tréninkovou přípravu-sportovní obečení,pití,ručník,roušku (pohybová sportovní průprava na hřišti)

Nábor dětí 6-10 let úterý, čtvrtek -17-18h (zahájení od čtvrtka 21.5.) trenéři: Svoboda, David sebou na tréninkovou přípravu-sportovní obečení,pití,ručník,roušku (sportovní příprava na hřišti)

Skupina B žactvo pondělí,středa -17-18h (zahájení od středy 20.5.) trenéři: Svoboda, David sebou na tréninkovou přípravu-sportovní obečení,pití,ručník,roušku (sportovní a pohybová příprava na hřišti)

Skupina A žactvo pondělí,středa,čtvrtek -16:30-18h (zahájení od středy 20.5.) trenér: Leška sebou na tréninkovou přípravu-sportovní obečení,pití,ručník,roušku (sportovní a pohybová příprava na hřišti)

Skupina karate dospělí zahájení od středy 20.5. od 19h po dohodě a dle informací trenéra Vainera trenér: Vainer, Vavrouš

-všechny tréninky budou zatím probíhat ve venkovních prostorách ZŠ ; po dobu tréninkové výuky budou k dispozici WC s desinfekcemi ; tréninků se zúčastňují děti dobrovolně na základě souhlasu a rozhodnutí jejich rodičů ; všichni roušky sebou ; v případě dalších změn (otevírání tělocvičen ad. Vás budeme průběžně informovat)

TĚŠÍME SE NA VÁS TRENÉRSKÝ TÝM ….