Vánoční pohár nadějí 2022- propozice+ info

Vážení rodiče,

                dovolujeme si Vás informovat o poslední předvánoční akci pro děti a mládež našeho klubu, VÁNOČNÍ POHÁR NADĚJÍ 2022“, který se uskuteční v sobotu 17.12. ve sportovní hale T-Mobile na ústeckých Doběticích (ulice Výstupní 2, sportovní hala za obchodním domem Lidl). Váš syn/dcera se tohoto turnaje zúčastní v rámci plánovaných akcí klubu, jedná se o poslední akci před vánočními prázdninami pro všechny naše členy. Akce je pořádána pro veškeré skupiny dětí a mládeže našeho klubu, včetně skupin  předškolní přípravky dětí a náboru mládeže od 6 let. Všichni se zúčastní této akce pod vedením svých trenérů.

Turnaj se uskuteční:

Kdy: Sobota 17.12. 2022

Kde: Sportovní hala T-MOBILE, ul. Výstupní 2, Dobětice, za obch. domem Lidl)

Sraz: ve sportovní hale mezi 9-9:30h na tribuně u svých trenérů (prezentace všech závodníků je do 9:30h)

Sebou: kimono, pásek, popř. sportovní oblečení (tepláky triko-může být oddílové -pro začátečníky bez STV), startovné 150kč za jednotlivce (děti 4-6let snížené startovné 50kč), kategorie kata team a kata DUO +50kč za každého jednotlivce, oddílové soupravy, oddílové trika ad.

Zahájení soutěže: od 10h na všech tatami

Předpokládané ukončení: do 14h

(pozn. v pátek 16.12. bude od 18:00h probíhat příprava sportovní haly-rodiče, kteří by byli ochotni pomoci s touto přípravou haly jsou samozřejmě vítáni (skládání tatami, příprava cen ad. ). Příprava sportovní plochy/haly se odhaduje v čase 18-20:30h

                     

Kompletní propozice k akci naleznete zde:

VANOCNI_POHAR_NADEJI_2022-propozice_v_5_verejne (1)

 

    Děkujeme –trenérský kolektiv SK (ostatní info u trenéra skupiny)