Krajský přebor Ústeckého kraje-19.6., Č. Lípa-20 medailí!!!

Úspěšně si vedli o uplynulém víkendu karatisté ústeckého klubu SK Kamura ryu shotokan na Krajském poháru Ústeckého kraje, který se uskutečnil  uplynulou sobotu ve sportovní hale Wedrichova, v České Lípě. Tohoto nominačního turnaje na mistrovství České republiky pro rok 2021, kde  postupujícím na kvalifikační turnaj na MČR se stal pouze každý  vítěz dané kategorie, se zúčastnilo přes 120 startujících. V této konkurenci vybojovala téměř dvacetičlenná skupina žactva a dorostu tohoto ústeckého klubu celkem 20 medailí, z toho 9 zlatých, 4 stříbrné a 7. bronzových medailí. Tímto ziskem se zařadila mezi tři nejúspěšnější výpravy turnaje.
      V dopoledním bloku disciplíny kata si nejlépe z tohoto ústeckého klubu vedli a vítězi svých kategorií se stali dorostenka Schleiferová Aneta, starší žákyně Hloušková Jana, kata Duo mladších žáků (Toman, Macek) a kata duo juniorek Schleiferová, Hloušková.
       Stříbrné pozice zde v této disciplíně vybojovali kata družstvo st.žáků ve složení Toman, Derfl, Hmilánský a kata duo Hmilánský, Derfl.
      Bronz pak v této disciplíně přidali v kata mladší žáci Brýda Matěj a Macek Filip (oba ml.žáci 10-11let), Lekeš Václav (kata ml.žáci 10-11let,8-7.kyu) , Holečková Eva (kata ml.žákyně 10-11let, 8-7.kyu), kata duo ml.žáků Kašpar,Svoboda a druhé třetí místo obsadilo duo ml.žáků Lekeš, Mittelbach.
      V odpoledním bloku disciplíny sportovních soubojů kumite si nejlépe vedli a vítězi svých kategorií se stali Schleiferová Aneta (dorostenky -54kg), Hloušková Jana (st.žákyně -50kg i +50kg), Toman Jakub (st.žáci -52kg) a Macek Filip (ml.žáci +41kg). Druhé místa v této disciplíně obsadili Málek Pavel (kumite st.žáci -52kg) a Brýda Matěj (m.žáci -41kg). Bronz pak vybojoval z tohoto ústeckého klubu v kategorii st.žáků do 45kg Hmilánský Daniel.
    „Nyní čeká naše svěřence již intenzivní příprava na zkoušky stupňů technické vyspělosti, které se uskuteční tento pátek 25.6. v centrále klubu  , na ZŠ  Pod Vodojemem, Všebořice. Zde budou usilovat veškeří účastníci o zvýšení svého technického stupně , pásku. Poté nás čeká zhruba třítýdenní volno a poté ihned vyrážíme již na letní přípravné soustředění mládeže do Chřibské u Rumburka“, řekl závěrem vedoucí trenéru M. Leška