Secvičení ukázky pro Kroužkofest 2017 31.8.+1.9.-POZOR-DŮLEŽITÉ-ZMĚNA ČASU!!!

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat o srpnové přípravné secvičovací akci  na veřejné celodenní exhibiční vystoupení členů našeho klubu v rámci akce „KROUŽKOFEST 2017“, která se uskuteční v pondělí 4.9. v prostorách obchodního centra Forum.

Členové našeho klubu se  4.9.  zúčastní společně se svými trenéry exhibičního vystoupení v rámci celodenní sportovní akce, a to v rámci propagace klubové sportovní činnosti –co vše v našem klubu provádíme.

Secvičovací akce exhibiční ukázky proběhne ve čtvtek 31.8. a v pátek 1.9. na ZŠ Pod Vodojemem, Všebořice, vždy v čase 17:30-19h.

Secvičovací akce se zúčastní všichni členové soutěžních skupin A a B žáci (držitelé bílého a vyššího pásku) a členové soutěžní skupiny dorostu. Zde bude také upřesněno jak, bude exhibiční vystoupení 4.9. celkově organizováno)

Vzledem k tomu, že akce 4.9. je na celý den, počítejte prosím předběžně s tím, že děti tento den ještě nenastoupí do školy v rámci zahájení školního roku.

Ukázka v pondělí 4.9. se předpokládá v čase 10-16h, bude zde probíhat celodenní prezentace činnosti dětí našeho  klubu – prezentace + vystoupení na tatami ad.

V případě, že by jste potřebovali  pro děti omluvenky, bude vše řešeno 31.8. a 1.9. při secvičení na místě.

(Pozn. Je možné, že budeme  4.9. rozděleni na dvě skupiny-dopolední a odpolední- z důvodu vysoké časové náročnosti- toto bude vše upřesněno 31.8. a 1.9.)

Děkujeme za pochopení a těšíme se 31.8. a 1.9. naviděnou

Trenérský kolektiv SK

Fotogalerie zde