Úspěchy

Vánoční pohár nadějí 2016

17.12.2016

77 závodníků, 2 klubů

1. místo

Pavlína Svobodová – dívky do 7 let bez STV

Karel Lenert – chlapci do 14 let bez STV

Jana Hloušková – dívky do 8 let (8-7kyu)

Jakub Toman – chlapci do 8 let (8-7.kyu)

Aneta Schleiferová – dívky 9-11 let (8-7.kyu)

Hlaváček, Bureš – kata duo chlapci 7-9let

Schleiferová, Grella – kata duo dívky 7-11 let

2. místo

Vanesa Sůrová – dívky do 7 let bez STV

Matěj Brýda – chlapci do 7 let bez STV

Dvořáková Sofie – dívky do 8 let (8-7.kyu)

Janáček Petr – chlapci do 8.let (8-7.kyu)

Kolankiewiczová Lucie – dívky 9-10 let (8-7.kyu)

Čmelík, Čmelík – kata duo chlapci 7-9 let

Literová, Šumová – kata duo žákyně 7-11 let

3. místo

Hynek Šum – chlapci do 7 let bez STV

Jakub Šverma – chlapci do 7 let bez STV

Valerie Kubálková – dívky do 7 let bez STV

Kateřina Smutná – dívky do 7 let bez STV

Barbora Literová – dívky do 8 let (8-7.kyu)

Adéla Plívová – dívky do 8 let (8-7.kyu)

Adrian Grella – chlapci do 8 let (8-7.kyu)

Jan Derfl – chlapci do 8 let (8-7.kyu)

Nikola Kusebauchová – dívky 11-14 let (8-7.kyu)

Alexandra Kříbalová – dívky 11-14 let (8-7.kyu)

František Hlaváček – chlapci 9-10 let (8-7.kyu)

Skopec David – chlapci 12-14 let + 6.kyu

Belov, Toman – kata duo chlapci 7-9 let

Derfl, Malý – kata duo chlapci 7-9 let

Kolankiewiczová, Hloušková – kata duo dívky 7-11 let

Plívová, Dvořáková – kata duo dívky 7-11 let

FOTOGALERIE klikni zde

Mistrovství ČR 2016

03.12.2016 – 04.12.2016

659 závodníků, 89 klubů

2. místo

Skopec, Hloušek, Kolankiewicz – kata team dorostenci + junioři (14-17)

5. místo

Adam Zrzavecký – kumite st. žáci -60kg

7. místo

David Skopec – kata dorostenci (14-15)

Nikita Vasin – kumite st. žáci -39kg

FOTOGALERIE klikni zde

NP žactva 2016 – 3.kolo

13.11.2016

závodníků, klubů

7. místo

Tajčová Anna – kata st. žákyně (12-13)

Nikita Vasin – kumite st. žáci -39kg

Zrzavecký Adam – kumite st. žáci -60kg

NP žactva 2016 – 2.kolo

23.10.2016

285 závodníků, 44 klubů

5. místo

Nikita Vasin – kumite st. žáci -39kg

7. místo

Zrzavecký Adam – kumite st. žáci -60kg

FOTOGALERIE klikni zde

North Bohemia 2016

15.10.2016

317 závodníků, 44 klubů

2. místo

Kováříková Sára – kumite dorostenky -54kg

5. místo

Skopec David – Kata dorostenci

Skopec David – kumite dorostenci -70kg

FOTOGALERIE klikni zde

Bohemia open 2016

24.9.2016

290 závodníků, 60 klubů z ČR, SVK a DE

2. místo

Zrzavecký Adam – kumite dorostenci -52kg

Kováříková Sára – kumite dorostenky -54kg

3. místo

Skopec David – kumite dorostenci -70kg

5. místo

Skopec David – kata dorostenci

7. místo

Hloušek Jakub – kata dorostenci

Krajský přebor mládeže 2016

18.6.2016

247 závodníků, 21 klubů

2. místo

Zrzavecký Adam – Kumite st.žáci -52 kg

Skopec David – Kumite dorostenci -70 kg

Kováříková Sára – Kumite dorostenky +54 kg

3. místo

Tajčová Anna – Kata žákyně 10-13 let – 8.+7.kyu

Skopec David – Kata dorostenci

Zrzavecký Adam – Kumite dorostenci -52 kg

5. místo

Polanská Adéla – Kata žákyně 10-13 let – 8.+7.kyu

7. místo

Honzajková Kristýna – Kata žákyně -9 let – 8.+7.kyu

Kovářík Denis – Kata žáci 10-13 let – 8.+7.kyu

FOTOGALERIE klikni zde

Czech karate Open Cup 2016

14.5.2016

280 závodníků, 40 klubů, 10 zemí

2. místo

Zrzavecký Adam – Kumite st.žáci -52 kg

3. místo

Hloušková Jana – Kata žákyně do 9 let – 8.+7.kyu

Kováříková Sára – Kata žákyně do 12-14 let – 8.+7.kyu

Nikita, Hloušek, Zrzavecký – Kata team st.žáci

5. místo

Honzajková Kristýna – Kata žákyně -9 let – 8.+7.kyu

Kolankiewiczová Lucie – Kata žákyně -9 let – 8.+7.kyu

Skopec David – kata dorostenci

Skopec David – kumite dorostenci -70kg

Rekas Ondřej – Kata st.žáci

FOTOGALERIE klikni zde

Ústecký regionální pohár – 2.kolo 2016

7.5.2016

203 závodníků, 20 klubů

2. místo

Hloušková Jana – Kata žákyně do 9 let – 8.+7.kyu

Zrzavecký Adam – Kumite st.žáci -52 kg

3. místo

Skopec David – Kumite dorostenci -70 kg

Hloušková, Polanská, Křibalová – Kata team žákyně

Skopec, Hloušek, Zrzavecký – Kata team junioři

Kovařík, Hloušek – Kata Duo st.žáci

Skopec, Zrzavecký – Kata Duo dorostenci

5. místo

Polanská Adéla – Kata žákyně 10 – 13 let – 8.+7.kyu

Skopec David – kata dorostenci

Vasin Nikita – Kumite st.žáci -39 kg

FOTOGALERIE klikni zde

Pohár nadějí – Česká Lípa 2016

9.4.2016

závodníků, klubů

2. místo

Kovaříková Sára. – Kata Dorostenky 14-15let 8-7kyu

3. místo

Hloušková Jana – Kata Žákyně 8let 8-7kyu

Zrzavecký Adam – Kumite St. Žáci 12-13let -52kg

Skopec David – Kumite Dorostenci 14-15let -63kg

Kamura-ryu Ústí n/Labem – Kata team Žákyně 10-12let 8-7kyu

Kamura-ryu Ústí n/Labem – Kata team Žáci 13-14let 8-6kyu

5. místo

FOTOGALERIE klikni zde

Ústecký regionální pohár – 1.kolo 2016

19.3.2016

150 závodníků, 20 klubů

3. místo

Skopec David – Kata dorostenci

Cezarová Eliška – Kata st. žákyně, 8-7 kyu

5. místo

Křibalová Alexandra – Kata st. žákyně, 8-7 kyu

FOTOGALERIE klikni zde

Vánoční pohár nadějí – Ústí n/L 2015

20.12.2015

1. místo

Literová Barbora – Kihon dívky -7 let

Malý Dan – Kihon Chlapci -7let

Kasebauchová Nikola – Kihon dívky 8-10 let

Zadňančin Samuel – Kihon chlapci 11-14 let

Nguyen Antonín – Kata chlapci -11let

Vasin, Nguen – Kata Duo žáci 12-14 let

Kušnírová, Césarová – Kata Duo žákyně 7-11let

2. místo

Moravcová Leja – Kihon dívky -7 let

Klíč Kryštof – Kihon Chlapci -7let

Schleiferová Aneta – Kihon dívky 8-10 let

Kušnírová Veronika – Kata 8-7kyu dívky 9-11let

Kovaříková Sára – Kata 8-7kyu. Dívky 12-14let

Hloušek Jakub St. – Kata 8-7kyu chlapci 12-14let

Nguen Dušan – Kata chlapci 12-14let

Hloušek Kovařík – Kata Duo žáci 12-14 let

Nguen, Nguen, Skopec – Kata Team žáci 12-13 let

3. místo

Plívová Adéla – Kihon dívky -7 let

Šumová Linda – Kihon dívky -7 let

Skokan Vojta – Kihon Chlapci -7let

Votoček jakub – Kihon Chlapci -7let

Svoboda Lukáš – Kihon chlapci 8-10let

Hradecký Vítek – Kihon chlapci 8-10let

Šumová Linda – Kihon dívky 8-10 let

David Ondřej – Kata 8-7kyu chklapci 6-let

Chudina Jan – Kata 8-7kyu chklapci 6-let

Polanská Adéla – Kata 8-7kyu dívky 9-11let

Césarová Eliška – Kata 8-7kyu dívky 9-11let

Kovařík Denis – Kata 8-7kyu chlapci 9-11let

Hloušková Jana – Kata 8-7Kyu dívky 6-8let

Grella Isabela – Kata 8-7Kyu dívky 6-8let

David Vojtěch – Kata 8-7 kyu chlapci 12-14let

Kolankiewicz Jan – Kata 8-7 kyu chlapci 12-14let

Skopec David – Kata chlapci 12-14let

Nguen Antonín – Kata chlapci 12-14let

Skopec, Nguen – Kata Duo žáci 12-14 let

Kolankiewicz, Žák – Kata Duo žáci 12-14 let

Bureš, Žák – Kata Duo žáci 7-11let

Chudina, Grella – Kata Duo žáci 7-11let

Kovaříková, Polanská – Kata Duo žákyně 12-14let

Hloušek, Vasin, Zrzavecký – Kata Team žáci 12-13 let

Kolankiewicz, Žák, Grella – Kata Team žáci 12-13 let

Kříbalová, Kolanhkiewiczová – Kata Duo žákyně 7-11let

Hrazdírová, Grella – Kata Duo žákyně 7-11let

Kušnírová, Césarová, Kolankiewiczová – Kata team mix. 7-11let

Chudina, Čmelík, Čmelík – Kata team mix. 7-11let

FOTOGALERIE klikni zde

M ČR FSKa 2015

28.11.2015

277 závodníků, 23 klubů

3. místo

Pekárek Petr – Kata žáci 9-10 let, +6.kyu

Hloušková Jana – Kata žákyně do 8 let, 9-8 kyu

FOTOGALERIE klikni zde

XXII. Vánoční cena – Mladá Boleslav

21.11.2015

323 závodníků, 42 klubů

3. místo

Skopec David – Kumite starší žáci +60kg

5. místo

Vasin Nikita – Kumite starší žáci -40kg

Zrzavecký Adam – Kumite starší žáci -50kg

7. místo

Vasin N., Skopec D. – Kata duo žáci

FOTOGALERIE klikni zde

GENERALI CUP – Ústí n/Orlicí

14.10.2015

280 závodníků, 34 klubů

3. místo

Skopec David – kumite žáci +52kg

5. místo

Vasin Nikita – kata žáci 12-13 let

FOTOGALERIE klikni zde

NP žactva a dorostu – Hodonín

10.10.2015

359 závodníků, 24 klubů

3. místo

Vasin N., Hloušek J., Zrzavecký A. – kata tým žáci

FOTOGALERIE klikni zde

Ústecký regionální pohár 2.kolo – Česká Lípa

18.4.2015

230 závodníků, 20 klubů

3. místo

Nguen Antonín – kata ml.žáci 6-9 let

3. místo

Rottenborn, Zrzavecký – kata DUO žáci

5. místo

Polanská Adéla – kata ml. žákyně do 9 let

5. místo

Nguen D., Nguen A., Rottenborn – kata tým žáci

FOTOGALERIE klikni zde

M ČR FSKA – XXV. Funakoshi Cup 2014 – Česká Lípa

29.11.2014

3. místo

Pomahač Ondřej – žáci 9-10 let nad 6.kyu

2. místo

Donátová Eliška – žákyně 9-10 let nad 6.kyu

2. místo

– Kata Team mladší žáci

3. místo

– Kata Duo starší žáci

FOTOGALERIE klikni zde

NP juniorů, U21 a seniorů 2.kolo – Jablonec n/N

25.10.2014

85 závodníků, 28 klubů

1.místo

Lehečková Adéla – kumite ženy U21 -60kg

2.místo

Lehečková Adéla – kumite ženy -61kg

3.místo

Tereščuk Václav – kumite muži U21 -78kg

5.místo

Tereščuk Václav – kumite muži -75kg

 

NP juniorů, U21 a seniorů 1.kolo – Praha

4.10.2014

104 závodníků, 31 klubů

1.místo

Lehečková Adéla – kumite ženy U21 -60kg

3.místo

Lehečková Adéla – kumite ženy -61kg

5.místo

Tereščuk Václav – kumite muži -75kg

Hanek Tomáš – kumite muži U21 -78kg

Heřmánek Miroslav – kumite muži +84kg

Krajský přebor – Ústí nad Labem

14.6.2014

KRAJSKÝ PŘEBORNÍK

Tereščuk Václav – kumite muži -75kg

Heřmánek Miroslav – kumite muži +84kg

3.místo

Gubíková Eliška – kata žákyně 8.-7.kyu 10-13let

Nguyen Antonín – kata žáci 8.-7.kyu do 9let

Maršoun Milan – kata st. žáci

Hoang Ngoc Hung – kumite dorostenci -57kg

7.místo

Pomahač Ondřej – kata žáci do 9let 8.-7.kyu

Skopec David – kata žáci 10-13let 8.-7.kyu

FOTOGALERIE klikni zde

NP žactva a dorostu – Lovosice

7.6.2014

3.místo

Navarra, Marták, Maršoun – kata tým žáci

5.místo

Novák Vojtěch – kumite ml.žáci 10-11let -30kg

7.místo

Maršoun Milan – kata st.žáci

FOTOGALERIE klikni zde

 

 

Czech open – Ústí nad Labem

25.5.2014

276 závodníků, 10 států, 52 klubů

1.místo

Marták, Navarra, Maršoun – kata tým žáci

Lehečková Adéla – kumite juniorky (18-20) -60kg

Marek Tomáš – kumite dorostenci -70kg

2.místo

Kouba Petr – kumite muži -60kg

Kouba Petr – kumite junioři (18-20) -60kg

Lehečková Adéla – kumite ženy BRH

Lehečková Adéla – kumite ženy -55kg

Marek Tomáš – kumite st. žáci +60kg

3.místo

Tereščuk Václav – kumite junioři (18-20) +70kg

Tereščuk Václav – kumite muži -75kg

Zrzavecký Marek – kumite junioři (16-17) -68kg

Hanek Tomáš – kumite muži -75kg

Hanek Tomáš – kumite junioři (18-20) – 70kg

Novák Vojtěch – kumite ml. žáci (7-9) -32kg

5.místo

Svoboda Adam – kumite st. žáci -45kg

Hoang Ngoc Hung – kumite st. žáci -60kg

7.místo

Maršoun Milan – kata ml. žáci 10-11let

Hoang Ngoc Hung – kata st. žáci

Novák Vojtěch – kata ml. žáci 7-9let

Rottenborn Jan – kata ml. žáci 10-11let

FOTOGALERIE klikni zde

Wakizaši cup – Nymburk

10.5.2014

1.místo

Marek Tomáš – kumite st. žáci +60kg

Hanek Tomáš – kumite junioři +68kg

2.místo

Tereščuk Václav – kumite muži -80kg

Heřmánek Miroslav – kumite muži +80kg

3.místo

Maršoun Milan – kata st. žáci

Hoang Ngoc Hung – kumite st. žáci -60kg

Novák Vojtěch – kumite ml. žáci -32kg

Tereščuk Václav – kumite muži BRH

5.místo

Marek Tomáš – kata st. žáci

Navarra Radim – kata st. žáci

Skopec David – kata dorostenci 12-15let 8.-7.kyu

FOTOGALERIE klikni zde

 

 

 

Grand Prix Hradec Králové

26.-27.4.2014

2.místo

Marek Tomáš – kumite st. žáci +60kg

5.místo

Tereščuk Václav – kumite muži -75kg

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

2.kolo ÚRP – Česká Lípa

19.4.2014

155 závodníků, 19 klubů

1.místo

Marták, Navarra, Maršoun – kata tým st. žáci

Marták, Navarra – kata duo žáci

Marek Tomáš – kumite dorostenci -70kg

3.místo

Marták Dominik – kata st. žáci

Marek, Svoboda A., Hung – kata tým st. žáci

Pomahač, Pekárek – kata duo žáci

Svoboda Oliver – kumite st. žáci -39kg

Svoboda Adam – kumite st. žáci -45kg

Hoang Ngoc Hung – kumite dorostenci -57kg

Marek Tomáš – kumite dorostenci -63kg

5.místo

Pomahač Ondřej – kata žáci 8.-7.kyu do 9let

Gubíková Eliška – kata žákyně 8.-7.kyu do 9let

Marková Michaela – kata žákyně 8.-7.kyu 10-13let

Navarra Radim – kata st. žáci

7.místo

Maršoun Milan – kata st. žáci

Svoboda Oliver – kata st. žáci

FOTOGALERIE klikni zde

MČR seniorů – Ústí nad Labem

29.3.2014

113 závodníků , 39 klubů

VICEMISTR ČR

Lehečková Adéla, Forstová Simona, Račáková Vladimíra – kumite tým ženy

3.místo

Kouba Petr – kumite muži -60kg

Lehečková Adéla – kumite ženy -55kg

5.místo

Tereščuk Václav – kumite muži -75kg

Lehečková Adéla – kumite ženy BRH

1. kolo ÚRP – Louny

22.3.2014

276 závodníků, 26 klubů

1.místo

Novák Vojtěch – kumite ml. žáci 6-9let -32kg

2.místo

Marek Tomáš – kumite dorostenci -70kg

Marták, Navarra – kata duo

Marták, Navarra, Maršoun – kata tým st. žáci

3.místo

Marták Dominik – kata st. žáci

Rottenborn Jan – kata ml. žáci 10-13let 8.-7.kyu

5.místo

Nguyen Antonín – kata žáci do 9let 8.-7.kyu

Gubíková Eliška – kata žákyně do 9let 8.-7.kyu

Hoang Ngoc Hung – kumite dorostenci -57kg

7.místo

Polák Michal – kata žáci do 9let 8.-7.kyu

Maršou Milan – kata st.žáci

FOTOGALERIE klikni zde

1. kolo NP mládeže – Praha

8.3.2014

467 závodníků, 45 klubů

2.místo

Marek Tomáš – kumite dorostenci -70kg

3.místo

Peh Jan – kumite st. žáci -60kg

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

Marková M., Gubíková, Donátová – kata tým žákyně

5.místo

Hung Hoang Ngoc – kumite dorostenci -57kg

7.místo

Marek Tomáš – kata dorostenci

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

2. kolo NP seniorů – Liberec

16.2.2014

53 závodníků, 23 klubů

2.místo

Heřmánek Miroslav – kumite muži +84kg

3.místo

Lehečková Adéla – kumite ženy -61kg

Lehečková Adéla – kumite ženy BRH

Tereščuk Václav – kumite muži -75kg

5.místo

Tereščuk Václav – kumite muži BRH

1. kolo NP seniorů – Trutnov

25.1.2014

56 závodníků, 20 klubů

3.místo

Hanek Tomáš – kumite muži -75kg

Lehečková Adéla – kumite ženy -61kg

5.místo

Tereščuk Václav – kumite muži -75kg

MČR mládeže – Havířov

7.-8.12.2013

400 závodníků, 50 klubů

VICEMISTR ČR

Marek Tomáš – kumite st.žáci +60kg

5.místo

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11let

7.místo

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

FOTOGALERIE klikni zde

MČR FSKA – Česká Lípa

30.11.2013

235 závodníků, 20 klubů

3.místo

Navarra Radim – kata žáci 10-11let +6.kyu

Rottenborn Jan – kata žáci 9-10let 9.-7.kyu

Navarra, Marták – kata duo ml. žáci

FOTOGALERIE klikni zde

Vánoční cena Mladé Boleslavi

23.11.2013

352 závodníků, 45 klubů

 

3.místo

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -67kg

Kužela Jan – kumite dorostenci +67kg

5.místo

Maršoun, Navarra – kata duo žáci

Svoboda Oliver – kumite st. žáci -40kg

Svoboda Adam – kumite st.žáci -40kg

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -67kg

7.místo

Maršoun Milan – kata ml. žáci 10-11let nad 6.kyu

FOTOGALERIE klikni zde

Národní pohár mládeže 3.kolo – Praha

16.11.2013

387 závodníků, 35 klubů

3.místo

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

5.místo

Navarra Radim – kata ml. žáci 10-11 let

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11let

7.místo

Navarra, Marták, Svoboda A. – kata tým žáci

FOTOGALERIE klikni zde

Bohemia Open – České Budějovice

27.10.2013

450 startujících, 52 klubů, 12 států

3.místo

Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

Lehečková Adéla – kumite ženy -55kg

5.místo

Zrzavecký Marek – kumite junioři -68kg

 

Liberecký pohár – Česká Lípa

19.10.2013

2.místo

Nguyen Antonín – kata žáci 8.-7.kyu do 8let

3.místo

Donátová, Marková, Gubíková – kata tým žákyně 8.-7.kyu 6-9let

Plzák T., Plzák L., Tarnovský – kata tým žáci 11-13let 8.-7.kyu

Polák, Višňák, Bláha – kata tým žáci 8.-7.kyu 6-8let

5.místo

Rottenborn Jan – kata žáci 8.-7.kyu 9-11let

FOTOGALERIE klikni zde

 

Northbohemia – Ústí nad Labem

12.10.2013

392 závodníků, 63 klubů, 6 států

3.místo

Marek Tomáš – kumite st. žáci +60kg

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

Heřmánek Miroslav – kumite muži -84kg

5. místo

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11let

FOTOGALERIE klikni zde

 

Shotokan cup – Vamberk

5.10.2013

292 závodníků, 46 klubů, 4 státy

2. místo

Zrzavecký Marek – kumite junioři -68kg

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

3.místo

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

Marták Dominik – kata ml.žáci 10-11let

5.místo

Stašák Antonín – kumite muži +84kg

Marek Tomáš – kumite st. žáci +60kg

FOTOGALERIE klikni zde

Krajský přebor – Ústí nad Labem

15.6.2013

1.místo

Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

Žubretovská Eliška – kumite juniorky +59kg

Marek Tomáš – kumite st. žáci +60kg

Marková Michaela – kata žákyně 8.-7.kyu do 9let

2.místo

Žubretovská Eliška – kata juniorky

Gubíková, Pavlů, Marková – kata tým žákyně

Gubíková Eliška – kata žákyně 8.-7.kyu do 9let

3.místo

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11let

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

Žubretovská Eliška – kata ženy

Navarra Radim – kumite ml. žáci 10-11let -30kg

Pavlů Eliška – kata ml. žákyně 10-11let

Rottenborn Jan – kata žáci 8.-7.kyu do 9let

Pomahač Ondřej – kata žáci 8.-7.kyu do 9let

5.místo

Milko Denis – kata ml. žáci do 9let 8.-7.kyu

Roubal Albert – kata starší žáci 8.-7.kyu 10-13 let

Chládek Jan – kumite mladší žáci nad 41 kg

 

FOTOGALERIE klikni zde

Národní pohár mládeže – 2. kolo – Ústí n/L

8.6.2013

2.místo

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

Zrzavecký Marek – junioři -68kg

Žubretovská, Rottenbornová, Štíchová – kata tým juniorky

3.místo

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11let

Žubretovská Eliška – kata juniorky

Navarra Radim – kumite ml. žáci 10-11let – 30kg

FOTOGALERIE klikni zde

Přebor Středočeského kraje

1.6.2013

1. místo

Pomahač Ondřej – kata žáci do 8let

FOTOGALERIE klikni zde

Grand Prix Ústí nad Labem

25.5.2013

538 závodníků, 56 klubů, 8 států

 

2.místo

Marek Tomáš – kumite st. žáci +60kg

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

3. místo

Dominik Marták – kata ml. žáci 10-11let

Žubretovská Eliška – kata juniorky

5.místo

Peh Jan – kumite st. žáci -52kg

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

Žubretovská, Rottenbornová, Štíchová – kata tým juniorky

 

FOTOGALERIE klikni zde

Velká cena Hradce králové

27.4.2013

107 klubů, 18 států

 

2. místo

Kouba Petr – kata junioři 18-20 let

3. místo

Žubretovská Eliška – kata juniorky

5.místo

Kouba Petr – kumite muži -60kg

FOTOGALERIE klikni zde

Velká cena Nymburka

20.4.2013

1.místo

Kouba Petr – kumite muži -60kg

2.místo

Marták Dominik – kata ml. žáci

Žubretovská Eliška – kata juniorky

Žubretovská Eliška – kata ženy

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

Druga Lukáš – kumite junioři +76

3.místo

Kouba Petr – kata muži

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

FOTOGALERIE klikni zde

Národní pohár mládeže – Česká Lípa

13.4.2013

360 závodníků, 39 klubů

2.místo

Žubretovská, Rottenbornová, Štíchová- kata tým juniorky

Kužela Jan – kumite junioři +76kg

3.místo

Žubretovská Eliška – kata juniorky

Štíchová Gabriela – kata juniorky

5.místo

Dominik Marták – kata ml. žáci 10-11 let

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

7.místo

Navarra Radim – kata ml. žáci 10-11 let

FOTOGALERIE klikni zde

Pohár nadějí – Česká Lípa

13.4.2013

1.místo

Grimm Jiří – kata žáci do 8 let

Rottenborn Jan – kata žáci do 9 let

2.místo

Šafrová Anna – kata žákyně do 8 let

3.místo

Marková Michaela – kata žákyně do 9 let

FOTOGALERIE klikni zde

MČR seniorů – Hradec králové

31.3.2013

107 závodníků, 46 klubů

MISTRYNĚ ČR

Rottenbornová, Štíchová, Žubretovská – kata tým ženy

5. místo

Kouba Petr – kumite muži -60kg

FOTOGALERIE klikni zde

2. kolo Ústeckého regionálního přeboru – Louny

23.3.2013

1. místo

Štíchová, Rottenbornová, Žubretovská – kata tým juniorky

Žubretovská Eliška – kumite juniorky +59kg

2.místo

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

Žubretovská Eliška – kata juniorky a ženy

3.místo

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11 let

Štíchová, Rottenbornová – kata duo dorostenky

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

7.místo

Pomahač Ondřej – kata žáci do 9 let 8.-7.kyu

Mrhalová Jana – kata žákyně do 9 let 8.-7.kyu

Donátová Eliška – kata žákyně do 9 let 8.-7.kyu

Tolar Alex – kata žáci 10-13 let 8.-7.kyu

FOTOGALERIE klikni zde

1. kolo Ústeckého regionálního přeboru – Ústí nad Labem

16.2.2013

1. místo

Rottenbornová, Štíchová, Žubretovská – kata tým juniorky

Rottenbornová Lucie – kumite dorostenky -47kg

Štíchová Gabriela – kumite dorostenky -54kg

Žubretovská Eliška – kumite juniorky +59kg

Žubretovská Eliška – kumite juniorky OPEN

Zrzavecký Marek – kumite junioři -68kg

2.místo

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

 

3.místo

Nguyen Dušan – kata mlž.žáci 8.-7.kyu 5-9let

Pavlů Eliška – kata ml. žákyně 10-11let

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11let

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

Žubretovská Eliška – kata juniorky

Kouba Petr – kata muži

 

5.místo

Štíchová Gabriela – kata juniorky a ženy

Rottenborn Jan – kata ml.žáci 8.-7.kyu 5-9let

kata tým žáci – Kamura ,,B“

 

7.místo

Chládek Jan – kata ml. žáci 10-11let

Plzák Tomáš – kata ml. žáci 8.-7.kyu 5-9let

Gombár Miroslav – kata st.žáci 8.-7.kyu 10-13let

Donátová Eliška – kata ml. žákyně 8.-7.kyu 5-9let

FOTOGALERIE klikni zde

Kesl cup – Praha

27.1. 2013

1.místo

Kouba Petr – kumite muži -67kg

Kouba Petr – kata muži

3.místo

Kouba Petr – kata hnědé pásky mix

Žubretovská Eliška – kata ženy

 

FOTOGALERIE klikni zde

MČR mládeže – České Budějovice

1.-2.12.

VICEMISTR ČR

Rottenbornová, Štíchová, Žubretovská – kata tým juniorky

3.místo

Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

5.místo

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11let

7.místo

Pavlů Eliška – kata ml. žákyně 10-11let

FOTOGALERIE klikni zde

 

 

 

FUNAKOSHI CUP – Česká Lípa

24.11.2012

274 závodníků z 20 klubů

1. místo

Štíchová, Rottenbornová – modelové situace

2. místo

Pavlů Petra – kata žákyně 11-12 let 6.kyu – DAN
Štíchová, Rottenbornová – kata duo dorostenky

3. místo

Gubíková Eliška – kata žákyně do 8 let 9.-8.kyu
Donátová Eliška – kata žákyně do 8 let 9.-8.kyu
Marták Dominik – kata žáci 9-10 let 6.kyu – DAN
Štíchová, Rottenbornová, Pavlů – kata tým dorostenky

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky 13-14 let 6.kyu – DAN
Čmuchařová, Gubíková – kata duo ml. žákyně

5. místo

Maršoun Milan – kata ml.žáci 9-10 let 9.-8.kyu

(50 závodníků!!!)
Štíchová Gabriela – kata dorostenky 15 -17 let 6.kyu – DAN
Mrhalová, Donátová – kata duo ml. žákyně

FOTOGALERIE klikni zde

 

 

Cuprum cup – Legnica (Polsko)

17.11.2012

560 závodníků, 6 států

 

3.místo

Hrubý Matouš – kumite st. žáci +55kg

5.místo

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -63kg

8.místo

Chochula Jakub – kumite dorostenci -70kg

FOTOGALERIE klikni zde

 

Velká cena Mladé Boleslavi

17.11.2012

294 závodníků, 42 klubů

8.místo

Pavlů Eliška – kata ml. žákyně 9-11 let nad 6.kyu

FOTOGALERIE klikni zde

 

Silesia cup – Odry

10. 11. 2012

292 závodníků, 52 klubů

3. místo

Chochula Jakub – kumite dorostenci -70kg

Hanek Tomáš – kumite junioři -61kg

Euro Karate Grand Prix – Plzeň

27.10. – 28.10. 2012

1112 závodníků, 143 oddílů

2. místo

Marták Dominik – kata ml. žáci 7-11 let

5. místo

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

7. místo

Lehečková Adéla – kumite U21 -60kg

9.místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

FOTOGALERIE klikni zde

Northbohemia – Ústí n/L

13.10.2012

414 závodníků, 65 klubů

5.místo

Pavlů Eliška – kata ml. žákyně 10-11let

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Pokrupová Krystína – kumite dorostenky -47kg

FOTOGALERIE klikni zde

 

Shotokan cup – Choceň

6.10.2012

7.místo

Štíchová Gabriela  – kata dorostenky

Rottenbornová Lucie  – kata dorostenky

FOTOGALERIE klikni zde

ME Goju ryu – Rumunsko (Bukurešť)

29.-30.9. 2012

VICEMISTRYNĚ EVROPY

Lehečková Adéla – kumite ženy do 21 let -60kg

Krajský přebor Ústeckého kraje – Ústí n/L

16.6.2012

KRAJSKÝ PŘEBORNÍK

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11 let

Pavlů Eliška –  kata ml. žákyně 5-9 let 8.-7.kyu

Štíchová, Rottenbornová, Žubretovská – kata tým juniorky

Hrubý Matouš – kumite st. žáci +60kg

Pokrupová Kristýna – kumite dorostenky -47kg

Bílkovská Olga – kumite juniorky -48kg

Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

Kouba Petr – kumite muži -60kg

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky +54kg

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

2.místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Kouba Petr – kata muži

Jakoubek Michal – kumite ml. žáci -30kg

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -63kg

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

3.místo

Popp Lukáš – kata ml. žáci 10-11 let

Jakoubek Michal – kata ml. žáci 10-11 let

Maršoun Milan – kata ml. žáci 5-9 let 8.-7.kyu

5.místo

Štíchová Gabriela – kata dorostenky

Drábek Martin – kata ml. žáci 5-9 let 8.-7.kyu

18 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Grand Prix Ústí n/L

26.5.2012

312 závodníků, 51 klubů, 7 států

1. místo

Rottenbornová, Štíchová, Žubretovská – kata tým juniorky

Lehečková Adéla – kumite juniorky -53kg

2. místo

Popp, Marták, Jakoubek – kata tým žáci

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

Pokrupová Kristýna – kumite dorostenky -47kg

3. místo

Kouba Petr – kumite muži -60kg

Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

5. místo

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

Štíchová Gabriela – kata dorostenky

Nguyen Dušan – kata ml. žáci 7-9 let

7.místo

Pavlů Petra – kata st. žákyně 12-13 let

Pavlů Eliška – kata ml. žákyně 7-9 let

Marták Dominik – kata ml. žáci 10-11 let

Drábek Martin – kata ml. žáci 7-9 let

7 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Májový pohár nadějí – Lovosice

6.5.2012

137 závodníků, 17 klubů

1. místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky
Hanek Tomáš – kumite junioři -61kg
Kužela Jan – kumite junioři -76kg
Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

2. místo

Marták Dominik  – kata žáci 6.kyu do 14let
Chochula Jakub – kumite dorostenci -57kg

3. místo

Zrzavecký Marek– kumite dorostenci -63kg
Žubretovská Eliška – kumite dorostenky +54kg

5. místo

Pavlů Petra – kata žákyně 6.kyu do 14let
Gombár Miroslav – kata žáci 8.kyu do 10let

 

 

8 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Velká cena města Nymburka

28.4.2012

308 závodníků, 48 klubů

1.místo

Rottenbornová, Štíchová, Žubretovská – kata tým juniorky

Bílkovská Olga – kumite juniorky -48kg

Lehečková Adéla – kumite juniorky -53kg

2.místo

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

3.místo

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -63kg

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky +54kg

Henzl Tomáš – kumite junioři -76kg

Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

5.místo

Štíchová Gabriela – kata dorostenky

8 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Grand Prix Hradec Králové

21.-22.4. 2012

708 závodníků, 96 klubů

2. místo

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -63kg

3. místo

Druga Lukáš – kumite dorostenci +70kg

7. místo

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

2. kolo ÚRP – Louny

31.3. 2012

265 závodníků, 29 klubů

1.místo

Rottenbornová Lucie – kata dorostenky

Rottenbornová, Štíchová – kata duo dorostenky+ženy

Pokrupová Kristýna – kumite dorostenky -47kg

Henzl Tomáš – kumite junioři -76kg

2.místo

Štíchová Gabriela – kata dorostenky

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

Pokrupová Kristýna – kumite dorostenky -54kg

3.místo

Drábek Martin – kata žáci do 9 let – 8.+7.kyu

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Navarra, Popp – kata duo ml. žáci

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky +54kg

Hanek Tomáš – kumite junioři -68kg

Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

5.místo

Popp Lukáš – kata ml. žáci

13 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

1.kolo ÚRP – Ústí nad Labem

25.2. 2012

196 závodníků, 19 klubů

!!! třetí nejúspěšnější klub turnaje !!!

 

1.místo

Hrubý Matouš – kumite ml. žáci +60kg

Chochula Jakub – kumite dorostenci -57kg

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -63kg

Henzl Tomáš – kumite junioři -76kg

Bílkovská Olga – kumite juniorky -48kg

2.místo

Marták, Popp, Navarra – kata tým žáci

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky +54kg

Kužela Jan – kumite junioři -76kg

Druga Lukáš – kumite junioři +76kg

3.místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Pavlů Eliška – kata žákyně 8.-7.kyu 5-9 let

Straková, Pavlů E., Pavlů P. – kata tým žákyně

5.místo

Popp Lukáš – kata ml.žáci

Pavlů Petra – kata st. žákyně

Drábek D., Johannes, Jakoubek – kata tým žáci

7.místo

Maršoun Milan – kata žáci 8.-7.kyu 6-9 let

12 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

2. kolo NP seniorů – Odry

18.2. 2012

3.místo

Lehečková Adéla – kumite ženy -55kg, BRH

FOTOGALERIE klikni zde

MČR mládeže – Ústí nad Labem

3.-4.12. 2011

MISTR ČR

Lehečková Adéla – kumite juniorky -53kg

VICEMISTR ČR

Tereščuk Václav – kumite junioři -76kg

3.místo

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -47kg

Pokrupová Kristýna – kumite dorostenky -47kg

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -57kg

Hrubý Matouš – kumite ml. žáci +41kg

5.místo

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

Rottenbornová Lucie – kumite st.žákyně -42kg

FOTOGALERIE klikni zde

 

Funakoshi cup – Česká Lípa

26.11. 2011

2.místo

Marták Dominik – kata žáci 9-10let 9.-7.kyu

3.místo

Velcová Nikola, Straková Kamila – kata duo žákyně

FOTOGALERIE klikni zde

Vánoční cena Mladé Boleslavi

19.11. 2011

340 závodníků, 44 klubů

1.místo

Tereščuk Václav – kumite dorostenci +70kg, OPEN

2.místo

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

3.místo

Pavlů Petra – kata ml. žákyně

Hrubý Matouš – kumite ml. žáci +40kg

Porupová Kristýna – kumite st. žákyně -48kg

Zrzavecký Marek– kumite st. žáci -60kg

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

5.místo

Nguyen Tomáš – kata žáci do 8 let

8 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

Generali cup – Ústí nad Orlicí

12.11.2011

1.místo

Marták Dominik – kata ml. žáci 8.-7.kyu

2. místo

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -54kg

5.místo

Popp Lukáš – kata ml. žáci 8.-7.kyu

FOTOGALERIE klikni zde

Northbohemia – Ústí nad Labem

5.11. 2011

470 závodníků, 68 klubů

2.místo

Lehečková Adéla – kumite juniorky -53kg

3.místo

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

Tereščuk Václav – kumite junioři -76kg

5.místo

Hrubý Matouš – kumite ml.žáci +41kg

Druga Lukáš – kumite dorostenci +70kg

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -47kg

7.místo

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -57kg

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

Mrkáček Petr – kumite dorostenci -52kg

9.místo

Rottenbornová Lucie – kata st. žákyně

FOTOGALERIE klikni zde

 

Silesia cup – Odry

29.10. 2011

300 závodníků, 44 klubů

2.místo

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

3.místo

Štíchová Gabriela – kata dorostenky

Shotokan cup – Kostelec nad Orlicí

8.10. 2011

494 závodníků, 50 klubů

1.místo

Tereščuk Václav – kumite junioři – 76kg

2.místo

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

3.místo

Štíchová Gabriela – kata dorostenky

Chochula Jakub – kumite st. žáci -52kg

5.místo

Kužela Jan – kumite dorostenci – 70kg

Druga Lukáš – kumite dorostenci +70kg

Memoriál Miroslava Šianského – Louny

24.9. 2011

146 závodníků, 20 klubů

1.místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -57kg

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

2.místo

Velcová Nikola – kata ml. žákyně

Hrubý Matouš – kumite ml.žáci +41kg

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -57kg

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

Druga Lukáš – kumite dorostenci +70kg

3.místo

Krchov Lukáš – kata ml. žáci 8.kyu

Marták Dominik – kata ml.žáci 7.kyu

Pavlů Petra – kata ml. žákyně

Chochula Jakub – kata st.žáci, kumite st.žáci -52kg

Bláha Matěj – kata dorostenci

Štíchová Gabriela – kata dorostenky

15 medailí!!!

Letní olympiáda dětí a mládeže – Olomouc

24.6. 2011

3.místo

Velcová Nikola – kumite ml. žákyně -35kg

5.místo

Rottenbornová Lucie – kumite st. žákyně -45kg

FOTOGALERIE klikni zde

Krajský přebor – Ústí nad Labem

12.6. 2011

1.místo

Tereščuk Václav – kumite junioři -76kg, OPEN

Chochula Jakub – kumite st. žáci -52kg

Velcová Nikola – kumite ml. žákyně -35kg

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -57kg

Hrubý Matouš – kumite ml. žáci +41kg

Rottenbornová Lucie – kumite st. žákyně -42kg

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -47kg

2.místo

Popp Lukáš – kata žáci 8.-7.kyu 5-9let

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky -54kg

Bláha Matěj – kata dorostenci

Rottenbornová, Štíchová, Křivánková – kata tým dorostenky

3.místo

Šeflová Kateřina – kata žákyně 8.-7.kyu 10-12let

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Křivánková Kristýna – kata st. žákyně

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

5.místo

Štíchová Gabriela – kata dorostenky

16 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Grand Prix – Ústí nad Labem

28.5.2011

1.místo

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

Adéla Lehečková – kumite juniorky -53kg

2.místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -57kg

Tereščuk Václav – kumite junioři -76kg

3.místo

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -47kg

Pokrupová Krystína – kumite dorostenky -47kg

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky +54kg

5.místo

Rottenbornová Lucie – kumite st. žákyně -42kg

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

8 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

MÁJOVÝ POHÁR – Lovosice

21.5.2011

160 závodníků, 20 klubů

1.místo

Druga Lukáš – kumite dorostneci +70kg

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -47kg

Tereščuk Václav – kumite junioři -76kg

Lehečková Adéla – kumite juniorky -53kg

2.místo

Navarra Radim – kata žáci do 10let 8.kyu

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

Pokrupová Krystína – kumite dorostenky -47kg

3.místo

Pavlů Eliška – kata žákyně do 8let 8.kyu

Marták Dominik – kata žáci do10let 8.kyu

Olah Michal – kata žáci do 10let 8.kyu

Pavlů Petra – kata žákyně do14let 7.kyu

Bláha Matěj – kata dorostenci

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -57kg

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -57kg

Žubretovská Eliška – kumite +54kg

16 medailí!!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Wakizaši cup – Nymburk

14.5.2011

241 závodníků, 40 klubů

1.místo

Rottenbornová, Štíchová, Křivánková – kata tým žákyně

2.místo

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -47kg

3.místo

Chochula Jakub – kata st. žáci, kumite st. žáci -52kg

Rottenbornová Lucie – kata st.žákyně, kumite st. žákyně -42kg

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci – 57kg

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

5.místo

Tereščuk Václav – kumite junioři -76kg

7. místo

Bláha Matěj – kata dorostenci

8 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

článek z turnaje k přečtení ZDE

 

Velká cena města Nymburka

30.4.2011

1.místo

Velcová Nikola – kata ml. žákyně

2. místo

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -47kg

3.místo

Pavlů Petra – kata žákyně 8.-7.kyu do 11 let

Havlová Lucie – kumite dorostenky +54kg

5. místo

Rottenbornová Lucie – kata st. žákyně

Chochula Jakub – kata st. žáci

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci – 57kg

4 medaile !!!

 

Grand Prix Hradec Králové

23.4.2011

3.místo

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -57kg

Žubretovská Eliška  – kumite dorostenky +54kg

Lehečková Adéla – kumite juniorky -53kg

5.místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Druga Lukáš – kumite dorostenci +70kg

7.místo

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

3 medaile !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Ústecký regionální pohár -2. kolo

Ústí nad Labem – hala T-Mobile Dobětice

16.4.2011

200 závodníků, 19 klubů

1.místo

Hrubý Matouš – kumite ml. žáci +41kg

Druga Lukáš – kumite dorostenci +70kg

Havlová Lucie – kumite dorostenky -54kg

Lehečková Adéla – kumite juniorky -53kg

Tereščuk Václav – kumite junioři -76kg

2.místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky, kumite +54kg

Rottenbornová Lucie – kumite st. žákyně -42kg

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -57kg

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

Bílkovská Olga – kumite dorostenky -47kg

Velcová Anna – kumite st. žákyně +50kg

3.místo

Marták Dominik – kata žáci 5-9 let 8.-7.kyu

Velcová Nikola – kata ml. žákyně

Chochula Jakub – st. žáci -52kg

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

Pokrupová Krystína – kumite dorostenky -47kg

17 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Pohár nadějí – Nový Bor

9.4. 2011o

320 závodníků, 30 klubů

1.místo

Pavlů Petra – kata žákyně 10-11 let 8.-7.kyu

2. místo

Velcová Nikola – kata ml. žákyně

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -55kg

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky BRH

3. místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Popp Lukáš – kata žáci 9 let

Jakoubek Michal – kata žáci 7-11 let 8.-7.kyu

Velcová Anna – kumite st. žákyně +50kg

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -65kg

Kužela Jan – kumite dorostenci -65kg

Pokrupová Kristýna – kumite st. žákyně -50kg

5. místo

Navarra Radim – kata žáci 9 let

11 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Finále ligy kumite družstev – České Budějovice

13.3.2011

Vicemistři ČR

Václav Tereščuk, Michal Lipčák, Matěj Cvrk

kumite team junioři

FOTOGALERIE klikni zde

Obi Open – Praha

26.2.2011

265 závodníků, 44 klubů

2. místo

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky +54kg

Chochula Jakub – kumite st. žáci -52kg

Hrubý Matouš – kumite ml. žáci +41kg

3.místo

Pokrupová Kristýna – kumite st. žákyně -42kg

5 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Ústecký regionální přebor – Ústí nad Labem

5.2.2011

171 závodníků, 15 klubů

1.místo

Pavlů Petra – kata st. žákyně 8.-7. kyu

Velcová Nikola – kata ml. žákyně

Rottenbornová Lucie – kata st. žákyně

Žubretovská Eliška – kata dorostenky

Chochula Jakub – kumite st. žáci -52kg

Rottenbornová Lucie – kumite st. žákyně -42kg

Hanek Tomáš – kumite dorostenci -57kg

Henzl Tomáš – kumite dorostenci -70kg

Druga Lukáš – kumite dorostenci +70kg

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky +54kg

Tereščuk Václav – kumite junioři -76kg

2. místo

Šeflová Kateřina – kata st. žákyně 8.-7.kyu

Zrzavecký Marek – kumite dorostenci -57kg

Kužela Jan – kumite dorostenci -70kg

Žubretovská Eliška – kumite dorostenky OPEN

Lipčák Michal – kumite junioři -76kg

3. místo

Pavlů Eliška – kata ml. žákyně 8.-7.kyu

Křivánková Kristýna – kata st. žákyně

Bláha Matěj – kata dorostenci

Velcová Anna – kumite st. žákyně +50kg

 

20 medailí !!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

MČR – žáci, dorost, junioři – Hodonín

4.-5.12. 2010

MISTR ČR !!!

Adéla Lehečková – kumite juniorky -53kg

VICEMISTR ČR

Žubretovská, Štíchová, Rottenbornová – kata tým st. žákyně

3. místo

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

5. místo

Elena Lipčáková – kumite juniorky -59kg

Jakub Chochula – kumite st. žáci -52kg

Marek Zrzavecký – kumite st. žáci -52kg

Gabriela Štíchová – kumite st. žákyně -50kg

7. místo

Tomáš Henzl – kumite dorostenci +70kg

Nikola Velcová – kata ml. žákyně

Lucie Rottenbornová – kata st. žákyně

3 medaile !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Funakoshi cup – Česká Lípa

27.11. 2010

1.místo

Žubretovská, Rottenbornová, Štíchová – kata tým st. žákyně

2.místo

Velcová Nikola – kata žákyně 9-10 let nad 6.kyu

Chochula, Bláha – modelové situace st. žáci

Štíchová, Rottenbornová – modelové situace st. žákyně

Rottenbornová, Štíchová – kata duo st. žákyně

3.místo

Marták Dominik – žáci do 8 let 9.-8.kyu

Steiner Dominik – kata žáci do 8 let nad 7.kyu

Rottenbornová Lucie – žákyně 11-12 let nad 5.kyu

Bílkovská Olga – kata žákyně 13-14 let 9.-6.kyu

Žubretovská Eliška – kata žákyně 13-14 let nad 5.kyu

Bílkovská, Havlová – kata duo dorostenky

11 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Velká cena Mladé Boleslavi

20.11. 2010

1. místo

Henzl Tomáš – kumite st. žáci +60kg

Tereščuk Václav – kumite dorostenci +70kg, OPEN

2.místo

Hrubý Matouš – kumite ml. žáci +40kg

Lehečková Adéla – kumite dorostenky -58kg

3.místo

Xuan David – kata ml. žáci 8.-7.kyu

Žubretovská, Rottenbornová, Štíchová – kata tým žákyně

Rottenbornová Lucie – kumite st. žákyně -48kg

Žubretovská Eliška – kumite st. žákyně +48kg

9 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Kesl cup – Praha

14.11.2010

1.místo

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně BRH

2. místo

Štíchová, Rottenbornová, Žubretovská – kata team žákyně

3.místo

Matěj Bláha – kata dorostenci 13-15 let

Eliška Žubretovská – kata dorostenky 13-15 let

Gabriela Štíchová – kumite st. žákyně BRH

 

5 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Silesia cup – Odry

1.11. 2010

2. místo

Lukáš Druga – kumite dorostenci -70kg

Gabriela Štíchová – kumite st. žákyně -50kg

3. místo

Matěj Bláha – kata st. žáci

Lucie Rottenbornová – kumite st. žákyně -42kg

Tomáš Henzl – kumite dorostenci +70kg

5. místo

Jakub Chochula – kata st. žáci

Tomáš Dvořák – kumite st. žáci -39kg

7. místo

Lucie Rottenbornová – kata st. žákyně

Gabriela Štíchová – kata st. žákyně

5 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Northbohemia – Ústí nad Labem

16.10. 2010

3. místo

Nikola Velcová – kata ml. žákyně

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

Adéla Lehečková – kumite juniorky -53kg

5. místo

Jakub Chochula – kumite st. žáci – 52kg

Marek Zrzavecký – kumite st. žáci -52kg

Tomáš Henzl – kumite dorostenci – 70kg

Tomáš Hanek – kumite dorostenci -52kg

Michal Lipčák – kumite junioři -68kg

Václav Tereščuk – kumite junioři -76kg

3 medaile !!!

Shotokan cup – Kostelec nad Orlicí

9.10. 2010

1. místo

Eliška Žubretovská  – kumite st. žákyně +50kg

3. místo

 Lukáš Druga – kumite dorostenci +70kg

Tomáš Hanek  – kumite dorostenci -52kg

  Lucie Rottenbornová – kumite st. žákyně -42kg

5.místo

Jakub Chochula  – kumite st. žáci -52kg

Jan Kužela   – kumite dorostenci -70kg

4 medaile !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

Czech Grand Prix Plzeň

3.10. 2010

5. místo

Lucie Rottenbornová – kata st. žákyně

Tomáš Henzl – kumite dorostenci -70kg

7. místo

Matěj Bláha – kata st. žáci

FOTOGALERIE klikni zde

MČR Shikon Budokai – Jablonec nad Nisou

19.6. 2010

Mistři ČR

Velcová Nikola – kata ml. žákyně
Žubretovská Eliška – kata + kumite st. žákyně +50kg
Lipčák Michal – kumite junioři -68kg
Žubretovská, Novotná – modelové situace žákyně

Vicemistři ČR

Novotná Veronika – kata+kumite st. žákyně +50kg
Rottenbornová,Velcová– modelové situace žákyně
Rottenbornová Lucie – kumite st. žákyně -40kg
Tereščuk Václav – kumite junioři -78kg
Lipčáková Elena – kumite juniorky -60kg

3. místo

Rottenbornová Lucie – kata st. žákyně
Henzl Tomáš – kumite st. žáci+50kg
Hanek Tomáš – kumite st. žáci-50kg

14 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

Krušnohorský pohár – Podbořany

19.6. 2010

1. místo

 Křivánková Kristýna – kata ml. žákyně +6.kyu

Pokrupová Kristýna – kata st. žákyně 8.-7.kyu

Chochula Jakub – kata st. žáci +6.kyu

Chochula Jakub – kumite st. žáci -45kg

Chochula, Dvořák, Bláha – kata tým žáci

2. místo

Hrubý Matouš  – kata ml. žáci +6.kyu

Velcová Anna – kata st. žákyně +6.kyu

Bláha Matěj – kata st. žáci +6.kyu

Dvořák Tomáš – kumite st. žáci -45kg

3. místo

Hrubý Matouš – kumite ml. žáci +35kg

Bosák Jan  – kata ml. žáci +6.kyu

Velcová Anna – kumite st. žákyně -50kg

Velcová, Křivánková, Pokrupová – kata tým žákyně

13 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

Krajský přebor – Ústí nad Labem

12.6. 2010

Přeborníci kraje

Nikola Velcová – kata ml. žákyně

Václav Tereščuk – kumite junioři -76kg

Adéla Lehečková – kumite juniorky -53kg

Elena Lipčáková – kumite -59kg

Veronika Novotná – kumite dorostenky -54kg

2. místo

Tomáš Henzl – kumite dorostenci -70kg

3. místo

Michal Lipčák – kumite junioři -68kg

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Veronika Novotná – kata dorostenky

Tomáš Dvořák – kumite st. žáci -39kg

Anna Velcová – kumite st. žákyně -50kg

12 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

Obi Open- Praha

29.5. 2010

1. místo

Olga Bílkovská – kata st. žákyně 8.-7.kyu

2. místo

Nikola Velcová – kata ml. žákyně 8.-7.kyu

Jan Kužela – kumite dorostenci -70kg

3. místo

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

Lukáš Druga – kumite dorostenci -70kg

Veronika Novotná – kata dorostenky

 7 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

Czech karate open cup – Ústí nad Labem

22.5. 2010

1.místo

Henzl Tomáš – kumite st. žáci +60kg

2. místo

Křivánková, Štíchová, Rottenbornová – kata team st. žákyně

3. místo

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Adéla Lehečková – kumite juniorky -53kg

Tomáš Henzl – kumite dorostenci -63kg

Lukáš Druga – kumite dorostenci -70kg

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

5. místo

Anna Velcová – kata st. žákyně

Václav Tereščuk – kumite junioři BRH

7. místo

Kristýna Lokvencová – kata ml. žákyně

Jakub Chochula – kata st. žáci

Lucie Havlová – kata st. žákyně

Kristýna Křivánková – kata st. žákyně

13 medailí !!!

ME Goju ryu – Rakousko, Graz

15.-16.5. 2010

4. místo

Adéla Lehečková – kumite dorostenky -54kg

 

<<<oficiální odkaz na výsledky zde>>>

Wakizaši cup

15.5. 2010

1. místo

Nikola Velcová – kata ml. žákyně 8.- 7. kyu

2. místo

Olga Bílkovská – kata st. žákyně 12-14let, 8.-7. kyu

3. místo

Kristýna Pokrupová – kata st. žákyně 12-14 let, 8.-7. kyu

Lucie Rottenbornová – kata st. žákyně

5. místo

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

6 medailí !!!

 

FOTOGALERIE klikni zde

Grand Prix Hradec Králové

24.-25.4. 2010

7. místo

Adéla Lehečková – kumite juniorky -53 kg

 FOTOGALERIE klikni zde

MČR Goju ryu – Brno

18.4. 2010

1. místo

Adéla Lehečková – kumite juniorky BRH

3. místo

Michal Lipčák – kumite junioři nad 65 kg

Václav Tereščuk – kumite junioři nad 65 kg

Májový pohár nadějí

17.4. 2010

269 závodnílků, 31 klubů

2. místo

Lukáš Popp – kata žáci do 8 let – 8. kyu

Kristýna Lokvencová – žákyně do 10 let – 8. kyu

Anna Velcová – kumite st. žákyně -50 kg

Lukáš Druga – kumite dorostenci -70 kg

3. místo

 David Xuan – žáci do 14 let – 8. kyu

Nikola Velcová – žákyně do 10 let – 7. kyu

Jan Kužela – kumite dorostenci -70kg

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.4. 2010

Pohár nadějí – Nový Bor

380 závodníků, 40 klubů

1. místo

Veronika Novotná – kumite dorostenky +50kg

Puc, Popp, Kava – kata team žáci do 8 let

Lokvencová, Sembschová, Velcová – kata tým ml. žákyně

 

2. místo

Špaček, Pöchmann, Čvančara – kata team ml. žáci 8.-7. kyu

Bosák, Hájek, Hrubý – kata team ml. žáci nad 6. kyu

Křivánková, Štíchová, Rottenbornová – kata team st. žákyně

3. místo

Nikola Velcová – kata ml. žákyně 8.-7. kyu

Kristýna Křivánková – kata st. žákyně 8.-6. kyu

Veronika Novotná – kata dorostenky

Kužela, Zrzavecký, Druga – kata team st. žáci

Vojtěch Černík – kumite st. žáci -45kg

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

 FOTOGALERIE klikni zde

3.4. 2010

Ústecký regionální pohár-2.kolo-Ústí n/L

168 závodníků, 14 klubů

1.místo

Vojtěch Černík – kumite st. žáci  -45kg

Veronika Novotná – kumite dorostenky -54kg

Michal Lipčák – kumite junioři -68kg

Václav Tereščuk – kumite junioři -76kg

Adéla Lehečková – kumite juniorky -53kg

2. místo

Lucie Rottenbornová – kata st. žákyně

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

Tomáš Henzl – kumite dorostenci -63kg

Elena Lipčáková – kumite juniorky -59kg

3. místo

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Veronika Novotná – kata dorostenky

Jan Kužela – kumite dorostenci -70kg

Lukáš Druga – kumite dorostenci -70kg

 FOTOGALERIE klikni zde

7.3. 2010

Ústecký regionální pohár-1.kolo-Ústí n/L

180 závodníků, 19 klubů

1.místo

Lucie Rottenbornová – kata st. žákyně

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

Tomáš Henzl – dorostenci -57kg

Lukáš Druga – dorostenci -70kg

Adéla Lehečková – kumite juniorky -53kg

2. místo

Nikola Velcová – kata ml. žákyně

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Jakub Chochula – kumite st. žáci -45kg

Lucie Rottenbornová – kumite st. žákyně -50kg

3. místo

Jan Faltín – kata ml.žáci

Chochula, Bláha, Černík – kata tým žáci

Vojtěch Černík – kumite st. žáci -45kg

 FOTOGALERIE klikni zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.2. 2010

MČR FSKA – Děčín

305 závodníků, 19 klubů

1.místo

Novotná, Žubretovská -modelové situace st. žákyně

Novotná, Žubretovská – kata DUO st. žákyně

3.místo

Gabriela Štíchová  – kata žákyně 11-12 let nad 5.kyu

Lucie Rottenbornová –  kata žákyně 11-12 let nad 5.kyu

Žubretovská Eliška – žákyně 13-14 let nad 5.kyu

Veronika Novotná –  kata žákyně 13-14 let nad 5.kyu

Rottenbornová, Křivánková – modelové situace ml.žákyně

Druga, Kužela – kata DUO st. žáci

Bláha, Dvořák – kata DUO st.žáci

Křivánková, Rottenbornová – kata DUO st.žákyně

 FOTOGALERIE klikni zde

30.1. 2010

MČR Shi Kon Budokai – Jablonec n/N

1.místo

Lucie Rottenbornová – kumite ml. žákyně -35kg

Eliška Žubretovská – kata st.žákyně

Veronika Novotná – kumite st. žákyně BRH

Adéla Lehečková – kumite dorostenky -55kg

Václav Tereščuk – kumite dorostenci -78kg

2.místo

Lucie Rottenbornová – kata ml.žákyně

Veronika Novotná – kata st. žákyně

Žubretovská, Novotná – modelové situace

Marek Zrzavecký – kumite st. žáci – 40kg

Elena Lipčáková – kumite dorostenky -60kg

3.místo

Jan Kužela – kata st.žáci

Tomáš Henzl – kumite st.žáci +50kg

Petr Zahradník – kumite dorostenci -78kg

4.místo

Michal Lipčák – kumite dorostenci -78kg

5.místo

Jakub Chochula – kata ml.žáci, kumite ml.žáci +35kg

Marek Zrzavecký – kata st.žáci

12.12. 2009

Vánoční pohár karate mládeže

 

Kategorie dětí do 6 let:

Marková Michaela – 1.místo
Kacerovský Pavel – 2.místo
Eisner Václav – 3.místo
Bzura Jonáš – 3.místo

 

Kategorie dětí bez STV do 8 let:

Rottenborn Jan – 1.místo
Kadleček Tomáš – 2.místo
Ferko Ladislav – 3.místo
Němeček Jan – 3.místo

 

Kategorie chlapci,dívky bez STV 9-12 let:

Bílkovská Olga – 1.místo
Řezáč Tomáš – 2.místo
Havlová Lucie – 3.místo
Amarbold Oyunbold – 3.místo

 

Kategorie dětí 8,7kyu 6-8 let:

Leška Martin – 1.místo
Navarra Radim – 2.místo
Maršoun Milan – 3.místo
Puc Ondřej – 3.místo

 

Kategorie chlapci 8,7 kyu 9,10 let:

Kerda Jaromír – 1.místo
Zoul Lukáš – 2.místo
Jakoubek Michal – 3.místo
Nečil Kamil – 3.místo

 

Kategorie dívky 8,7 kyu 9,10 let:

Velcová Nikola – 1.místo
Sembschová Klára – 2.místo
Lokvencová Kristýna – 3.místo
Kubecová Kateřina – 3.místo

 

Kategorie chlapci od 8.kyu 11,12 let:

Chochula Jakub – 1.místo
Černík Vojtěch – 2.místo
Bláha Matěj – 3.místo
Nguyen Mirek – 3.místo

 

Kategorie dívky od 8.kyu 11,12 let:

Rottenbornová Lucie – 1.místo
Křivánková Krystýna – 2.místo
Neumannová Tereza – 3.místo
Michalová Tereza – 3.místo

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.- 6.12. 2009

Mistrovství ČR – žáci, dorost, junioři

MISTR ČR

Tomáš Henzl – kumite st. žáci -60kg

2.místo

Václav Tereščuk – kumite dorostenci -70kg

Vojtěch Černík – kumite ml. žáci -41kg

Rottenbornová, Křivánková, Štíchová – kata team žákyně 

3.místo

Jan Šrettr – kumite dorostenci -63kg

Petr Zahradník – kumite junioři -61kg

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

Veronika Novotná – kumite st. žákyně -50kg

Černík, Chochula, Bláha – kata team žáci

5.místo

Michael Lipčák – kumite junioři -68kg

Lukáš Vilt – kumite junioři -76kg

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Tomáš Hanek – kumite st. žáci -45kg

 Faltín, Kopecký, Dvořák – kata team žáci

7.místo

Jakub Chochula– kumite ml. žáci -41kg

FOTOGALERIE klikni zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.11.2009

FUNAKOSHI CUP 2009

243 závodníků, 17 klubů

 1.místo

Rottenbornová, Křivánková – model. situace ml. žák.

Dvořák, Faltín – model. situace. st. žáci

2.místo

team mladší žáci – SK Kamura Ústí n/L „A“

team starší žákyně – SK Kamura Ústí n/L

Chochula, Černík – modelové situace ml. žáci

duo st. žáci – SK Kamura Ústí n/L „B“

 

3.místo

František Hynek – kata žáci 9 -10 let nad 6.kyu

Lucie Rottenbornová – kata žákyně 11-12 let nad 5.kyu

Jana Nečilová – ženy 9.-6.kyu

team mladší žákyně – SK Kamura Ústí n/L

duo st. žáci – SK Kamura Ústí n/L „A

duo st. žákyně – SK Kamura Ústí n/L

FOTOGALERIE klikni zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.11.2009

Vánoční cena Mladé Boleslavi

312 závodníků, 44 klubů

1.místo

Václav Tereščuk – kumite dorostenci 15-17 let BRH

2.místo

Václav Tereščuk – kumite dorostenci 15-17 let -70kg

3.místo

Tomáš Henzl – kumite st. žáci 12-14 let -60kg

Kopřiva, Bláha, Kopecký – kata team žáci 7-13 let

 

FOTOGALERIE klikni zde

31.10.2009

OSTRAVA GRAND PRIX 2009

289 závodníků, 57 klubů

1.místo

Veronika Novotná – kumite st. žákyně +50kg

Chochula, Černík, Bláha – kata team žáci (7-13let)

2.místo

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

Lucie Rottenbornová – kumite ml. žákyně -35kg

3.místo

Lukáš Druga – kumite st. žáci -60kg

Tomáš Henzl – kumite st. žáci -60kg

5.místo

Eliška Žubretovská – kata st.žákyně (12-13 let)

Lucie Rottenbornová – kata ml. žákyně (7-11 let)

7.místo

Vojtěch Černík – kata ml.žáci (7-11 let)

 

 

FOTOGALERIE klikni zde

 

17.10.2009

NORTHBOHEMIA – Ústí nad Labem

454 závodníků, 65 klubů

1. místo

Veronika Novotná – kumite st. žákyně -50 kg

2.místo

Chochula, Bláha, Černík – kata team žáci

Václav Tereščuk – kumite dorostenci -70kg

Elena Lipčáková – kumite juniorky -59kg

3.místo

Vojtěch Černík  – kumite ml.žáci -41kg

Lucie Rottenbornová – kumite ml. žákyně -35kg

Jan Kužela – kumite st. žáci -60kg

Petr Zahradník – kumite junioři -61kg

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

5.místo

Jakub Chochula  – kumite ml. žáci -41kg

Marek Zrzavecký – kumite st. žáci -45kg

Lukáš Druga – kumite st. žáci -60kg

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

FOTOGALERIE klikni zde

3.-4.10.2009

10th EGP – CEKL – International Karate Cup – Plzeň

 

3. místo

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

5.místo

Václav Tereščuk  – kumite dorostenci -70kg

Adéla Lehečková – kumite dorostenky -54kg

7.místo

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

 Matěj Bláha – kata st. žáci

 Tomáš Henzl – kumite st. žáci -60kg

 

FOTOGALERIE klikni zde

27.9. 2009

Memoriál Miroslava Šianského

218 závodníků, 21 klubů

1. místo

Anna Velcová – kata st. žákyně 8.-7.kyu

Vojtěch Černík – kumite ml.žáci -41kg

2. místo

Jakub Chochula – kumite ml.žáci -41kg

Eliška Žubretovská – kumite st.žákyně +50kg

Tomáš Henzl – kumite st.žáci -60kg

Lucie Rottenbornová – kata ml. žákyně

3.místo

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Tomáš Hanek – kumite st. žáci -45kg

4.-5. místo

Michal Jakoubek – kata ml.žáci 8.-7. kyu

Nikola Velcová – kata ml. žákyně 8.-7. kyu

Jakub Chochula – kata ml. žáci

Vojtěch Černík – kata ml. žáci

8 medailí!!!

20.6. 2009

Krušnohorský pohár – Podbořany

115 závodníků, 12 klubů

1.místo

Nikola Vondráčková – kata ml.žákyně 8.-7.kyu

Lucie Rottenbornová – ml.žákyně nad 6. kyu

Jakub Chochula – kumite ml.žáci +35kg

Marek Zrzavecký – kumite st.žáci -45kg

kata team do 11 let – Kamura ,,A“

kata team do 15 let – Kamura

2.místo

Jan Drábek – kata ml.žáci 8.-7.kyu

Jan Faltín – kata ml.žáci nad 6.kyu

Nikola Velcová – kata ml. žákyně 8.-7.kyu

Gabriela Štíchová – kumite ml.žákyně -35kg

Tomáš Hanek – kumite st. žáci -45kg

kata team do 11 let – Kamura ,,B“

3.místo

Jakub Chochula – kata ml.žáci nad 6.kyu

Gabriela Štíchová – kata ml.žákyně nad 6.kyu

Marek Zrzavecký – kata st.žáci nad 6.kyu

Tomáš Dvořák – kata st. žáci nad 6.kyu

Tomáš Dvořák – kumite st. žáci -45kg

kata team do 11 let – Kamura ,,C“

18 medailí!!!

13.6.2009

Přebor Ústeckého a Libereckého kraje – Ústí nad Labem

175 závodníků, 13 klubů

1.místo

Lucie Rottenbornová – kumite ml. žákyně -35kg

František Kopřiva – kumite st.žáci -39kg

Petra Klabanová – kumite st. žákyně -42kg

Veronika Novotná – kumite st.žákyně -50kg

Eliška Žubretovská – kumite st. žákyně +50kg

Pavel Švanda – kumite junioři +76kg, muži +84kg

Elena Lipčáková – kumite juniorky -59kg

kata team žákyně – Klabanová, Žubretovská,Rottenbornová

 

2.místo

Lucie Rottenbornová – kata ml. žákyně

Eliška Žubretovská – kata st. žákyně

Stanislav Klíma – st.žáci -45kg

Tomáš Henzl – st. žáci -52kg

Václav Tereščuk – kumite dorostenci -70kg

Michal Lipčák – kumite junioři -68kg

3.místo

kata team žáci – Kužela, Druga, Klíma

Petra Klabanová – kata st.žákyně

Vojtěch Černík – kumite ml. žáci -41kg

Jakub Chochula – kumite ml. žáci -41kg

Marek Zrzavecký – kumite st.žáci -45kg

 

19 medailí!!!

30.5.2009

CZECH KARATE OPEN CUP 2009 – Ústí nad Labem

Postupová soutěž na mistrovství ČR!!!

 

535 závodníků, 47 klubů

1.místo

Veronika Novotná – kumite st. žákyně – 50kg

kata team žákyně (7-13 let) – Žubretovská, Novotná, Klabanová

2.místo

Petra Klabanová – kata st.žákyně (12-13 let), kumite st.žákyně -42kg

3.místo

Elena Lipčáková – kumite juniorky (16-17 let) -59kg

Václav Tereščuk – kumite dorostenci (14-15 let) -70kg

5.místo

Petr Zahradník – kumite junioři (16-17 let) -61kg

Henzl Tomáš – kumite st.žáci -52kg

kata team žákyně (7-13 let) – Štíchová, Rottenbornová, Pavlová

7.místo

Druga Lukáš – kata st.žáci (12-13 let)

Zrzavecký Marek – kumite st.žáci -45kg

6 medailí!!!

16.5. 2009

WAKIZASHI CUP 2009 – Nymburk

Postupová soutěž na mistrovství ČR!!!

230 závodníků, 50 klubů

1.místo

Kata družstvo žákyně – Žubretovská, Novotná, Klabanová
Kata družstvo ml.žáci – Bláha, Černík, Chochula
Kata družstvo st.žáci + dorostenci – Klíma, Druga, Kužela
Novotná Veronika – kumite st.žákyně -50kg
Žubretovská Eliška – kumite st.žákyně +50kg

2.místo

Klíma Stanislav – kumite st.žáci -45kg

3.místo

Klabanová Petra – kata + kumite st.žákyně -42kg
Henzl Tomáš – kumite st.žáci -52kg
Hanek Tomáš – kumite st.žáci -45kg

10 medailí!!!

9.5. 2009

OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ MORAVY 2009 – JESENÍK

Postupová soutěž na mistrovství ČR!!!

280 závodníků, 55 klubů

1.místo

Tereščuk Václav – kumite dorostenci -70kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky -54kg

2.místo

Lipčáková Elena – kumite juniorky -59kg

3.místo

Lipčák Michal – kumite junioři -68kg
Šrettr Jan – kumite dorostenci -63kg

5 medailí!!!

25.4. – 26.4. 2009

GRAND PRIX HRADCE KRÁLOVÉ

883 závodníků, 111 klubů, 20 států

3.místo

Tereščuk Václav – kumite dorostenci -70kg

5 – 7.místo

Lipčáková Elena – kumite juniorky -59kg + open

FOTOGALERIE klikni zde

2.5. 2009

MÁJOVÝ POHÁR NADĚJÍ

122 závodníků, 10 klubů

1.místo

Velcová Nikola – kata žákyně do 10 let – 8.kyu
Velcová Anna – kata žákyně do 14 let – 8.kyu
Černík Vojtěch – kumite ml.žáci -35kg
Chochula Jakub – kumite ml.žáci -45kg
Kopřiva František – kumite st.žáci -45kg

2.místo

Vondráčková Nikola – kata žákyně do 10 let – 8.kyu
Kopecký Petr – kumite ml.žáci -45kg
Hanek Tomáš – kumite st.žáci -45kg

3.místo

Rottenbornová Lucie – kata žákyně 6.kyu
Štíchová Gabriela – kata žákyně 6.kyu
Rýpar Jan – kumite ml.žáci -45kg
Zrzavecký Marek – kumite st.žáci -45kg

12 medailí!!!

FOTOGALERIE klikni zde

11.4. 2009

POHÁR NADĚJÍ – NOVÝ BOR

Postupová soutěž na mistrovství ČR!!!

240 závodníků, 37 klubů
Nejúspěšnější klub!!!

1.místo

Henzl Tomáš – kumite st. žáci -55kg
Novotná Veronika – kumite st. žákyně -50kg
Tereščuk Václav – kumite dorostenci -70kg
Šrettr Jan – kumite dorostenci -63kg
Černý, Pöchman, Hrubý – kata družstvo ml. žáci „B“
Hynek, Kopřiva, Coufal – kata družstvo st. žáci „B“
Novotná, Žubretovská, Klabanová – kata družstvo st. žákyně „A“

2.místo

Klabanová Petra – kata a kumite st. žákyně -42kg
Žubretovská Eliška – kumite st. žákyně -50kg
Smolová Michaela – kumite dorostenky +54kg
Lipčák Michal – kumite junioři -68kg
Lipčáková Elena – kumite juniorky -59kg
Klíma, Druga, Henzl – kata družstvo st. žáci „A“

3.místo

Novotná Veronika – kata st. žákyně

Žubretovská Eliška – kata st. žákyně

Velcová Nikola – kata žákyně do 8 let

Bláha Matěj – kata st. žáci

Druga Lukáš – kumite st. žáci -55kg

Lehečková Adéla – kumite dorostenky -54kg

Černík, Bláha, Chochula – kata družstvo ml. žáci „A“

Rottenbornová, Štíchová, Pavlová – kata družstvo ml. žákyně „A“

Křivánková, Mendlová, Velcová – kata družstvo st. žákyně „B“

23 medailí!!!

FOTOGALERIE klikni zde

4.4. 2009

Regionální přebor Ústeckého a Libereckého kraje – 2.kolo

Postupová soutěž na mistrovství ČR!!!

197 závodníků, 21 klubů
Nejúspěšnější klub!!!

1.místo

Rottenbornová Lucie – kata ml. žákyně, kumite ml. žákyně -35kg
Chochula Jakub – kumite ml. žáci -41kg
Klíma Stanislav – kumite st. žáci -45kg
Novotná Veronika – kumite st. žákyně -50kg
Žubretovská Eliška – kumite st. žákyně +50kg
Tereščuk Václav – kumite dorostenci -70kg
Lipčák Michal – kumite junioři -68kg
Lipčáková Elena – kumite juniorky -59kg

2.místo

Černík Vojtěch – kumite ml. žáci -35kg
Hanek Tomáš – kumite st. žáci -45kg
Novotná Veronika – kumite st. žákyně +50kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky -54kg
Smolová Michaela – kumite dorostenky +54kg
Zahradník Petr – kumite dorostenci -57kg

3.místo

Zrzavecký Marek – kumite st. žáci -45kg

Dvořák Tomáš – kumite st. žáci -39kg

Kopřiva František – kumite st. žáci -39kg

Klíma, Druga, Kužela – kata družstvo žáci „A“

Černík, Bláha, Chochula – kata družstvo žáci „B“

20 medailí!!!

21.3. 2009

OBI OPEN – Praha

Postupová soutěž na mistrovství ČR!!!

370 závodníků, 51 klubů

1.místo

Lehečková Adéla – kumite dorostenky -54kg
Novotná Veronika – kumite st. žákyně -50kg
Žubretovská Eliška -kumite st. žákyně +50kg
kata team žákyně – Novotná, Klabanová, Žubretovská

2.místo

Rottenbornová Lucie – kata ml.žákyně – 68 startujících!!!
Tereščuk Václav – kumite dorostenci -70kg
Henzl Tomáš – kumite st. žáci -52kg
Klabanová Petra – kumite st. žákyně -42kg

3.místo

Žubretovská Eliška – kata st. žákyně

Černík Vojtěch – kata ml. žáci – 7.místo – 75 startujících!!!

FOTOGALERIE klikni zde

22.2. 2009

Regionální přebor Ústeckého a Libereckého kraje – 1.kolo

Postupová soutěž na mistrovství ČR!!!

157 závodníků, 13 klubů
Nejúspěšnější klub!!!

1.místo

Žubretovská Eliška – kumite st.žákyně – 50 kg
Tereščuk Václav – kumite dorostenci – 70kg
Lipčák Michal – kumite junioři – 68kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky – 54kg

2.místo

Černík Vojtěch – kata ml. žáci
Rottenbornová Lucie – kata ml.žákyně
Druga Lukáš – kata st. Žáci
Žubretovská Eliška – kata st. žákyně
Henzl Tomáš – kumite st.žáci -52kg
Šrettr Jan – kumite dorostenci -63kg

3.místo

Kopecký Petr – kumite ml. žáci – 35kg
Smolová Michaela – kata dorostenky, kumite dorostenky +54kg
Hanek Tomáš – kumite st. žáci – 45kg
Zrzavecký Marek – kumite st. žáci – 45kg
Zahradník Petr – kumite dorostenci – 57kg

FOTOGALERIE klikni zde

17.1. 2009 – Ústí nad Labem

LIGA KUMITE DRUŽSTEV – 1.kolo

Průběžné výsledky

13.12. 2008

Ústecký Vánoční pohár mládeže

Kategorie chlapci bez STV do 7 let:

Maršoun Milan – 1.místo
Kunert Jiří – 2.místo
Marták Dominik – 3.místo
Nečil Milan – 3.místo

Kategorie chlapci bez STV 8-11 let:

Hruška Matouš – 1.místo
Xuian David – 2.místo
Kunert Jan – 3.místo
Vlasák Jan – 3.místo

Kategorie dívky bez STV let:

Pavlů Petra – 1.místo
Pravdová Eva – 2.místo
Pavlů Eliška – 3.místo
Dušková Nikola – 3.místo

Kategorie chlapci 8,7kyu 9-11 let:

Hájek Adam – 1.místo
Šturm Bruno – 2.místo
Liška Rostislav – 3.místo
Černý Jakub – 3.místo

Kategorie dívky 8,7kyu 9-11 let:

Velcová Nikola – 1.místo
Vondráčková Eliška – 2.místo
Sembschová Klára – 3.místo
Lázničková Adéla – 3.místo

Kategorie chlapci + dívky od 6.kyu:

Žubretovská Eliška – 1.místo
Bláha Matěj – 2.místo
Chochula Jakub – 3.místo
Zrzavecký Marek – 3.místo

FOTOGALERIE klikni zde

5.12. – 6.12. 2008 – HODONÍN

MISTROVSTVÍ ČR KARATE MLÁDEŽE ČSKe

MISTR ČR

Teresčuk Václav – kumite dorostenci – 70kg

VÍCEMISTŘI ČR

Jabůrek Jan – kumite dorostenci – 70kg
Kouba Petr – kumite dorostenci – 52kg
Klíma Stanislav – kumite st.žáci – 39kg
Žubretovská Eliška – kumite ml.žákyně + 35kg
KATA team žákyně – Klabanová, Novotná, Žubretovská

3.místa

Černík Vojtěch – kumite ml.žáci – 30kg
Novotná Veronika – kumite st.žákyně – 42kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky – 54kg

5.místa

Žubretovská Eliška – kata ml.žákyně
Chochula Jakub – kumite ml.žáci – 41kg
Klabanová Petra – kumite st.žákyně – 42kg
Smolová Michaela – kumite dorostenky – 54kg
KATA team žáci „A“ – Klíma, Druga, Kužela
KATA team žáci „B“ – Bláha, Chochula, Černík

7.místa

Rottenbornová Lucie – kata ml.žákyně
Kouba Petr -kata dorostenci

FOTOGALERIE klikni zde

1.11. 2008

Funakoshi Cup – Zákupy u České Lípy

253 závodníků, 13 klubů

1.místo

Bláha Matěj – kata ml.žáci 9. – 6.kyu
Klíma, Druga, Kužela – kata team st.žáci
Žubretovská, Novotná – modelové situace st.žákyně

2.místo

Bláha, Chochula, Faltín – Kata team ml.žáci“B“
Klabanová, Novotná, Žubretovská – Kata družstvo st.žákyně
Bláha, Faltín – modelové situace ml.žáci

3.místo

Velcová Nikola – kata ml.žákyně – 8 let
Smolová Alice – kata ml.žákyně – 8 let
Černý Jakub – kata ml.žáci – 8 let
Rottenbornová Lucie – ml.žákyně + 6.kyu
Pavlová Kateřina – kata ml.žákyně + 6kyu
Zrzavecký Marek – kata ml.žáci 9. – 6.kyu
Druga Lukáš – kata st.žáci
Klabanová Petra – kata st.žákyně
Žubretovská Eliška – kata st.žákyně
Rottenbornová, Štíchová, Křivánková – Kata team ml.žákyně “B“
Hornová N., Hornová K., Pavlová K. – Kata team ml.žákyně “C“
Chochula, Kopřiva – modelové situace ml.žáci
Kata duo ml. Žáci „D“
Kata duo ml.žákyně „A“

20 medailí!!!

FOTOGALERIE klikni zde

22.11. 2008

Vánoční cena Mladé Boleslavi

358 závodníků, 56 klubů
Nejúspěšnější český klub!!!

1.místo

Lehečková Adéla – kumite dorostenky -50kg
Klabanová, Novotná, Žubretovská – Kata team žákyně „A“

2.místo

Žubretovská Eliška – kumite ml.žákyně OPEN
Klabanová Petra – kumite st.žákyně -40kg
Tereščuk Václav – kumite dorost -70kg
Smolová Michaela – kumite dorostenky -58kg
Rottenbornová, Štíchová, Křivánková – Kata team žákyně „B“

3.místo

Novotná Veronika – kumite st.žákyně -40kg
Klíma Stanislav – kumite ml.žáci -40 kg
Lipčák Michal – kumite dorostenci -70kg
Bláha, Chochula, Faltín – Kata team žáci „B“

11 medailí !!!

FOTOGALERIE klikni zde

1.11. – Bílina

Regionální přebor ústeckého kraje

200 závodníků, 10 klubů
Nejúspěšnější klub!!!

1.místo

Žubretovská Eliška – kata ml. Žákyně, kumite ml.žákyně +35kg
Klíma Stanislav – kumite ml. žáci -41kg
Mrkáček Petr – kumite ml. žáci –39kg
Kejklíček Jiří – kumite st. žáci -52kg
Novotná Veronika – kumite st. žákyně -42kg
Kouba Petr – kata dorostenci, kumite dorostenci -52kg
Lipčák Michal – kumite dorostenci -70kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky -54kg
Lipčáková Elena – kumite dorostenky +54kg
Kata team žáci „A“
Kata team žákyně „A“

2.místo

Mrkáček Petr – kata st.žáci
Klabanová Petra – kata st. žákyně, kumite st. žákyně -42kg
Tereščuk Václav – kata dorostenci, kumite dorost -70kg
Hanek Tomáš – kumite st. žáci -39kg
Bláha Matěj – kumite ml. žáci -30kg
Henzl Tomáš – kumite st.žáci -52kg
Šrettr Jan – kumite dorost -63kg
Smolová Michaela – kumite dorostenky -54kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky -54kg
Kata team žákyně „B“

3.místo

Šrettr Jan – kata dorostenci
Lehečková Adéla – kata dorostenky
Smolová Michaela – kata dorostenky
Černík Vojtěch – kumite ml. žáci -30 kg
Pazderka Josef – kata junior – kumite ml. žáci -35kg
Chochula Jakub – kumite ml. žáci -41kg
Zrzavecký Marek – kumite ml. žáci -41kg
Druga Lukáš – kumite st. žáci -52kg
Kata team žáci „B“

34 medailí!!!

FOTOGALERIE klikni zde

18.10. – Ústí n.L.

NORTH BOHEMIA – nominační soutěž na mistrovství ČR

1.místo

Kouba Petr-kumite dorostenci -52kg
Žubretovská Eliška – kumite ml.žákyně +35kg
Klabanová Petra – kumite st.žákyně -42kg
Bytyqi Fabiana – kata st.žákyně

2.místo

Rýpar Petr – kumite junioři -76kg
Tereščuk Václav – kumite dorostenci -70kg
Černík Vojtěch – kumite ml.žáci -30kg
Smolová Michaela – kumite dorostenky -54kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky -54kg

3.místo

Bytyqi Sebastian – kata ml.žáci
Kejklíček Jiří – kumite st.žáci -52kg
Branda Šimon – kumite st.žáci -60kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky -54kg
Smolařová Monika – kata juniorky

14 medailí !!!

FOTOGALERIE klikni zde

11.10. – Rychnov n.K.

SHOTOKAN CUP – nominační soutěž na mistrovství ČR

2.místo

Zoula Jakub – kumite junioři +76kg
Tereščuk Václav – kumite dorostenci-70kg
Kouba Petr – kata + kumite dorostenci-52 kg
Šrettr Jan – kumite dorostenci-63kg

3.místo

Lipčáková Elena – kumite dorostenky+54kg
Lehečková Adéla – kumite dorostenky-54kg

7 medailí!!!

FOTOGALERIE klikni zde

28.6.-30.6. – Eslöv, Švédsko

Světový pohár karate – BUDONORD CUP 2008

1.místo

Kabeš M. – kata veteráni

2.místo

Jabůrek J. – kumite dorostenci +60kg
Kabeš M. – kata senioři

3.místo

Chochula J. – kata ml.žáci
Kopecký P. – kumite ml.žáci -33kg
Chochula J. – kumite ml.žáci -40kg

6 medailí!!!

FOTOGALERIE klikni zde